PDA

View Full Version : تصاویر در مسترپیج

raika17metal
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 12:18 عصر
سلام دوستان. من تازه ASP.NET رو شروع کردم. و به یه مشکل برخوردم.
من یه مسترپیج ساختم که براش یه بنر گذاشتم اما زمانی که سایت رو اجرا می کنم بنر نمایش داده نمیشه. من از کنترل Image استفاده می کنم (وب کنترل) اما تصویر نمایش داده نمیشه.
حتی برای یه صفحه معمولی هم زمانی که از این کنترل استفاده می کنم تصویر نمایش داده نمیشه. یکی از دوستانم گفت که برای نمایش تصویر باید کد جاوااسکریپت اضافه کنم. آیا این درسته؟ اگه هست لطف کنید بگید چه کدی و به کجا اضافه کنم.

mmnoody2006
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 12:46 عصر
آقا بیشتر تویح بده کجا هست این عکسی که می خوای نمایش بدی کدت رو هم بزاری بد نیست

ironman
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 12:49 عصر
عکس رو تو محیط طراحی نمایش میده؟؟؟؟:متفکر:
در ضمن نیازی به کد جاوا و از این صحبت ها نیست!!!!!

raika17metal
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 21:44 عصر
ببینید من میخوام تو یه صفحه وب معمولی یه عکس بندازم مثلا به عنوان بنر. خوب طبیعی هستش که از کنترل Image استفاده میکنم.
اول عکسم رو تو پوشه App_Data اضافه می کنم (کلیک راست و بعد گزینه Add Existing Ittem) بعدش ImageUrl رو مسیر عکس تعیین می کنم و چون مسیر عکس تو App_Data و اسم عکس مثلا Sunset هستش، ImageUrl به این صورت تعیین میشه :
~/App_Data/Sunset.jpg
تصویر در زمان طراحی نشون داده میشه اما زمانی که برنامه رو اجرا می کنم یع ضربدر تو کادر Image ظاهر میشه و از عکس خبری نیست

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 22:12 عصر
ببینید من میخوام تو یه صفحه وب معمولی یه عکس بندازم مثلا به عنوان بنر. خوب طبیعی هستش که از کنترل Image استفاده میکنم.
اول عکسم رو تو پوشه App_Data اضافه می کنم (کلیک راست و بعد گزینه Add Existing Ittem) بعدش ImageUrl رو مسیر عکس تعیین می کنم و چون مسیر عکس تو App_Data و اسم عکس مثلا Sunset هستش، ImageUrl به این صورت تعیین میشه :
~/App_Data/Sunset.jpg
تصویر در زمان طراحی نشون داده میشه اما زمانی که برنامه رو اجرا می کنم یع ضربدر تو کادر Image ظاهر میشه و از عکس خبری نیست

سلام .

شما نبايد عكسي در فلدر app_data بزاريد . عكستون رو از اون فلدر خارج كنيد و دوباره آدرس دهي كنيد . بهتره يك فلدر بنام Images درست كنيد و عكسهاي مربوط به طراحي سايت رو در اون فلدر قرار دهيد و براي آدرس دهي هم

در صورتي كه از كنترل image خود asp.net استفاده ميكنيد براي آدرس دهي از ~ (تيلدا) براي اشاره به root استفاده كنيد (براي شما بهتره از اين روش استفاده كنيد)

در صورتي كه از تگ img استفاده ميكنيد بايد از متد resolveurl استفاده كنيد .