PDA

View Full Version : آموزش: برنامه حقوق و دستمزد

baradar
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 15:29 عصر
این یک برنامه حقوق ودستمزد تقریبا کامل است اما در بعضی قسمتها فرمول نویسی
نشده است ولی می توانید با تکمیل این برنامه یک برنامه کامل و تجاری بسازید

البته نمونه اولیه این برنامه را درهمین سایت گرفتم

رمز و نام کاربری برنامه : 1

baradar
دوشنبه 26 بهمن 1388, 10:12 صبح
هیچکس نظری در مورد ضعف و قوت برنامه نداره !!! :متعجب:

pmoshir
دوشنبه 26 بهمن 1388, 10:28 صبح
دوست عزیز اولین اشکالی که من میبنم اینه که اسم فرمها و گزارشات و حتی جداول شما بصورت فارسی است این امر شما رو با مشکلات زیادی در کد نویسی مواجه خواهد کرد.
به نظر میرسه تازه کار باشید پیشنهاد میدم نمونه های این سایت رو دانلود کنید و ببینید کمک بسیاری به شما میکند.

nabeel
دوشنبه 26 بهمن 1388, 10:30 صبح
سلام

ممنون بابت زحمتی که کشیدید

هیچکس نظری در مورد ضعف و قوت برنامه نداره !!!

اینجا کسی نظر نمیده , به دل نگیر , عادت میکنی !

ولیکن در مورد فایلتون , شخصاً یه عادتی دارم و اون هم اینه که در مواجه با یک فایل Access که نام یه برنامه رو به یدک میکشه , اولین جایی رو که میبینم بخش جدوال و Relationships اونه
این دو قلب یک سیستم اطلاعاتی هستند و در واقع مابقی حاشیه های یک برنامه هستند چرا که فرضاً ممکنه در داخل دیتا بیس شما یه دونه Query هم وجود نداشته باشه ولی تمام عملیات رو از طریق کد نویسی انجام داده باشید ولی در خصوص جدوال و روابط میون اونها الزامهایی وجود داره که در بسیاری مواقع قابل چشم پوشی نیست
اون دو تا بخشی که خدمتتون عرض کردم به نظر بنده , مهمتین بخشها در خصوص توانمندی یک سیستم اطلاعاتی هستند .

البته همونطوری که میدونید دندون اسب پیش کشی رو نمی شمورن , بنده از شما بابت قرار دادن این فایل ممنونم

موفق باشید

baradar
دوشنبه 26 بهمن 1388, 17:18 عصر
از نظرات شما سپاسگزارم
آیا راهی هست که بتوان برای برنامه های اکسس لایسنس تعریف کرد

nabeel
دوشنبه 26 بهمن 1388, 17:57 عصر
سلام

بله راهی هست ولی نه در تاپیک "تقدیم به شما"

لینک (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=793025&postcount=14)

ولی باز هم یه نکته غیر برنامه نویسی بدم :

هیچکس نظری در مورد ضعف و قوت برنامه نداره !!!

وقتی این جمله رو مینویسید و بعد کسایی هم میان با شما تعامل میکنن و نظر میدن , این انتظار وجود داره در خصوص نظر اونها نظر بدید , رد کنید و یا قبول کنید تا بدین وسیله گفتگو به نتیجه برسه وگرنه آدم احساس خوبی از این مشارکت بهش دست نمیده
حضرت علی ( ع ) هم خیلی از مواقع میرفتن حرفهاشون رو با چاه میزدن , میدونید که چرا !؟
نعوذ با... نه بنده حضرت علی هستم و نه شما چاه , فقط چون در اینجا مصداق داشت عرض کردم تا لااقل بعدها هم پس , اگر پس از مدتها کسی در خصوص کارتون ( کارهای دیگه ) نظر نداد و بعد از چند بار درخواست کسانی نظر دادن , پشیمون نشن که چرا به ندای هل من ناصرن ینصرنی گوش دادن !

یا علی

baradar
دوشنبه 26 بهمن 1388, 19:01 عصر
وقتی این جمله رو مینویسید و بعد کسایی هم میان با شما تعامل میکنن و نظر میدن , این انتظار وجود داره در خصوص نظر اونها نظر بدید , رد کنید و یا قبول کنید تا بدین وسیله گفتگو به نتیجه برسه وگرنه آدم احساس خوبی از این مشارکت بهش دست نمیده
حضرت علی ( ع ) هم خیلی از مواقع میرفتن حرفهاشون رو با چاه میزدن , میدونید که چرا !؟
نعوذ با... نه بنده حضرت علی هستم و نه شما چاه , فقط چون در اینجا مصداق داشت عرض کردم تا لااقل بعدها هم پس , اگر پس از مدتها کسی در خصوص کارتون ( کارهای دیگه ) نظر نداد و بعد از چند بار درخواست کسانی نظر دادن , پشیمون نشن که چرا به ندای هل من ناصرن ینصرنی گوش دادن !
با تشکر از لطف شما
من نظر خواستم تا برنامه رو کامل تر کنم و در اینجا قرار بدم تا دوستان استفاده کنند

parsaazizi
شنبه 27 شهریور 1389, 09:46 صبح
من نمي توانم برنامه را باز كنم چرا؟

جعفر88
شنبه 27 شهریور 1389, 14:02 عصر
سلام
همان طوري دوستان گفتن برنامه تون نقص ارتباط جداول و متعارف سازي اطلاعات و ... داره به عنوان مثال براي جدول انواع مرخصي مي تونستين از نام گوياتري (مثلا مرخصي ها) استفاده كرده و براي نوع مرخصي از نوع داده عددي(كد مرخصي) به جاي نوع داده متني استفاده كنين(براي كاهش حجم بانك اطلاعات) و مباحث مشابه ديگر ...

wolfstander
سه شنبه 04 آبان 1389, 11:11 صبح
سلام
برنامه خوب و کاملیه
یه مقداری مشکل تو بخش مالیات داره
درصدهای ثابت برای مالیات وجود داره که کامل نیست
مثلا الان درصد 35 هم وجود داره
و ردیف های شما 5 تا میشه در حالی که شما 4 ردیف دارید
و از طرف دیگه مالیات به صورت پلکانی محاسبه میشه
یعنی اولین عامل تو هر ردیف، میشه دومین مقدار حقوقی در ردیف قبل + یک ریال
دوم: بخش بیمه
1-بیمه برای همه 7 درصد نیست
افرادی که گواهی جانبازی داشته باشند، از پرداخت مالیات و 7 درصد بیمه معاف هستند
2- بیمه برای کارفرما همیشه 23درصد نیست
افرادی که از طریق شرکتهای کاریابی استخدام بشن، کارفرما به جای 23 درصد فقط 3 درصد بیمه بیکاری رو پرداخت میکنه و از پرداخت 20درصد مابقی معاف میشه
3- حق اولاد به ازای هر فرزند و تا دو فرزند برابر هستش با سه برابر حقوق پایه
یعنی شما نمیتونید عدد ثابتی رو وارد کنید در بخش تنظیمات
به این دلیل که در ماه 31 روزه با ماه 30 روزه متفاوت هستش
البته موارد دیگه رو من نرسیدم چک کنم
ولی در کل برنامه بسیار خوبیه که یه مقادیری اگه موارد قانونی توش لحاظ بشه، میشه کاملا و دقیق ازش با اعتماد کامل استفاده کرد
از شما تشکر میکنم

البته موارد طراحی برنامه رو که دوستان دارن نظر میدن
من چیکاره بیدم؟
:بامزه:

davood-ahmadi
چهارشنبه 05 آبان 1389, 14:06 عصر
اصلی ترین موضوع طراحی جداول بعضی از موضوعات مثل مالیات و حکم استخدامی و اطلاعات پایه است.
البته شاید به این دلیل باشد که من همزمان با 20 تا 30 شرکت کار میکنم مشهود باشد!
گزینه دیگری که در این برنامه بخوبی دیده نشده ماههای پرداخت است در بعضی جاها بخوبی خود را نشان می دهد البته این موضوع شاید بعد از مدت یکسال ، اشکالات خود را نشان دهند که بیشتر بدلیل طراحی جدولها می باشد.

البته ببخشید قصد جسارت و اینکه کار شما را محکوم کنم، ندارم . ولی این تجربه من در طول 8 ساله

naminionline@yahoo.com
شنبه 06 آذر 1389, 21:52 عصر
سلام بر baradar (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=37761)کاربر دائمی:خجالت:
کارت باعث شد که کارم راه بیفته:لبخند:
دمت بخاری برقی داداش:بوس:

n123456
یک شنبه 26 دی 1389, 12:51 عصر
سلام برنامه درست كار نميكنه امكان داره يك برنامه ديگه بذاريد در مورد حقوق و دستمزد باشه :خجالت: