PDA

View Full Version : ساخت Temp Table در C#‎‎‎‎‎‎

robat7
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 16:37 عصر
سلام
آیا کسی از دوستان می داند چطور می شود در C#‎‎‎‎‎‎ توسط کد نویسی Temp Table در SQL ساخت؟
من مشکلی با ساخت جدول ندارم ولی نمی توانم جدول موقت درست کنم. از کد زیر برای ساخت جدول استفاده میکنم

SqlConnection _Myc = new SqlConnection();
_Myc.ConnectionString ="...";
string trm = "tblXYZ";
string T_able = "Create Table " + trm + "( MyU nVarChar (30) , MyP nVarChar (30), MyC smallInt )";
SqlCommand MycomCTT_Obj = new SqlCommand (T_able, _Myc);
_Myc.Open();
MycomCTT_Obj.ExecuteNonQuery();
_Myc.Close();

قبلا از زمانی که برای پاسخ گویی صرف می‌نمایید سپاسگزارم.

slashslash2009
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 17:50 عصر
حالا واسه چی میخوای تو sql درست کنی در برنامت میتونی از دیتا تیبل استفاده کنی

علیرضا حسن زاده
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 18:01 عصر
اگه دستورات ایجاد جدول موقت رو توی SQL بلد باشید باید بدونید که سینتکسش با اینی که شما نوشتی متفاوته و باید از کاراکتر های # و ## جلوی نام جدول استفاده کنید:متفکر:

robat7
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 21:05 عصر
بله مي دونم بايد # در ابتداي نام جدول وجود داشته باشد و اگر پرسش من را با دقت خوانده باشيد عرض كرده ام كه كد مربوطه مربوط به ايجاد جدول دائمي است و نه جدول موقت. ولي وقتي علامت # را قبل از نام جدول قرار ميدهم و دستور را اجرا مي كنم جدول در db ساخته نميشود

robat7
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 21:07 عصر
راستش فعلا همين كار را ميكنم ولي وقتي جدول موقت را در sql ايجاد نماييم از همه جاي برنامه در صورت نياز به آن دسترسي داريم.

قبلا از راهنمايي شما ممنونم

sara.f
جمعه 23 بهمن 1388, 00:35 صبح
بله می دونم باید # در ابتدای نام جدول وجود داشته باشد و اگر پرسش من را با دقت خوانده باشید عرض کرده ام که کد مربوطه مربوط به ایجاد جدول دائمی است و نه جدول موقت. ولی وقتی علامت # را قبل از نام جدول قرار میدهم و دستور را اجرا می کنم جدول در db ساخته نمیشود

سلام
جداول موقت در بانک TempDB ذخیره میشن در پوشه ی Temporary Tables.