PDA

View Full Version : سوال: طراحي سايت

بهارجون
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 18:10 عصر
سلام من ميخوام يه سايت طراحي كنم اين سايت را بايد با c# و asp.net و sql server طراحي كنم . من پايگاه داده ها كه شامل جدولي براي سوالات كه امكان آزمون گرفتن را فراهم مي كند و همچنين جدولي شامل اطلاعات كاربر براي ثبت نام است را طراحي كردم حالا مي خوام بقيه كارها از جمله عضويت و نظرسنجي و... را انجام بدم واقعا نمي دونم بايد چه كار كنم لطفا يكي به من كمك كنه . مثلا براي عضويت با توجه به جدولي كه دارم بايد چه كار كنم . در ضمن زيبايي هم برام خيلي مهمه.

mmnoody2006
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 20:39 عصر
تا اونجایی که یادمه یه برنامه مربوط به آزمون گرفتن در وب بود حالا تو اینجا رو بگرد شاید بتونی پیداش کنی
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=141777

marycom
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 20:53 عصر
سلام من یک آدرس domain گرفتم حالا نمی دونم چه جوری باید اطلاعات داخلش بریزم
که نشون بده تا حالا وب سایت فعال نکردم اصالا نمی دونم چی کار کنم
کمک از همه:ناراحت::ناراحت::ناراحت:: فسرده::افسرده:

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 23:49 عصر
سلام من میخوام یه سایت طراحی کنم این سایت را باید با C#‎‎ و ASP.NET و sql server طراحی کنم . من پایگاه داده ها که شامل جدولی برای سوالات که امکان آزمون گرفتن را فراهم می کند و همچنین جدولی شامل اطلاعات کاربر برای ثبت نام است را طراحی کردم حالا می خوام بقیه کارها از جمله عضویت و نظرسنجی و... را انجام بدم واقعا نمی دونم باید چه کار کنم لطفا یکی به من کمک کنه . مثلا برای عضویت با توجه به جدولی که دارم باید چه کار کنم . در ضمن زیبایی هم برام خیلی مهمه.

سلام .

بهترین شروع مطلالعه سریع یک کتاب هست . بعد از اون نگاه کردن به پروژه دیگران و نوشتن پروژه جدید .

کارهایی که شما میخواهید انجام دهید کارهای بسیار پایه ای هست که هر وب سایتی به اون نیاز داره .

مایکروسافت جندین نمونه وب سایت گذاشته که کاربران با مطالعه آنها با نحوه ساخت یک یک وب سایت آشنا میشوند .

از اینجا شروع کنید :

http://www.ASP.NET/community/projects/

The ASP.NET 2.0 Starter Kits for Visual Web Developer are fully functional sample applications to help you learn ASP.NET 2.0 and accomplish common Web development scenarios. Each sample is complete and well-documented so that you can use the code to kick start your Web projects today! These kits, once downloaded are integrated directly into the Visual Web Developer 2005 Express Edition or Visual Studio 2005 experience. After downloading and installing the starter kits, please provide feedback on the Starter Kit forums (http://forums.ASP.NET/default.aspx?GroupID=2).
Discover some great open-source projects created by members of the ASP.NET community, which you may use in your own applications.

ironman
جمعه 23 بهمن 1388, 18:55 عصر

فکر کنم این موضوع ربطی به این تاپیک نداشته باشه !!! بهتر بود تو یه تایک دیگه مطرح می کردید و از اون بهتر بود اگه قبلا در این مورد جستجو می کردید:بامزه:
یه جستجوی کوچک اگر جواب نداد در تاپیکی جداگانه بفرمایید با تمام وجود در اختیاریم
:چشمک: