PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد نحوه قرار گرفتن عکس در قاب؟

mohsen_f_b
جمعه 23 بهمن 1388, 13:55 عصر
سلام
من می خوام وقتی یک عکس رو سایت آپ کردم به هر اندازه ای باشه به اندازه ای که من می خوام هنگام آپ تبدیل بشه و در یک قابی که از قبل طراحی کردم قرار بگیره.
میشه یا ASP.Net همچین کاری رو کرد یا نه؟
یه چیزی شبیه همن آموزشی که گذاشتین و روی عکس یک نوشته چاپ می کرد حالا من می خوام توی یک قاب قرار بگیره.
باتشکر

ironman
جمعه 23 بهمن 1388, 14:02 عصر
خوب از کنترل image استفاده کنید و اندازه های اون رو تنظیم کنید..
با این ار شما اندازه این کنترل رو ثابت کرده و در نتیجه هر هکسی که بخواد داخل این کنترل قرار بگیره باید از این اندازه ها پیروی کنه
امیدوارم که مفید بوده باشه:چشمک:

mohsen_f_b
جمعه 23 بهمن 1388, 14:41 عصر
خوب از کنترل image استفاده کنید و اندازه های اون رو تنظیم کنید..
با این ار شما اندازه این کنترل رو ثابت کرده و در نتیجه هر هکسی که بخواد داخل این کنترل قرار بگیره باید از این اندازه ها پیروی کنه
امیدوارم که مفید بوده باشه:چشمک:

ممنونم.
مشکا اصلی من قرار دادن عکس در قاب هستش.

Chabok
شنبه 24 بهمن 1388, 01:53 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=198361

Mostafa_Dindar
شنبه 24 بهمن 1388, 13:17 عصر
سلام
من می خوام وقتی یک عکس رو سایت آپ کردم به هر اندازه ای باشه به اندازه ای که من می خوام هنگام آپ تبدیل بشه و در یک قابی که از قبل طراحی کردم قرار بگیره.
میشه یا ASP.NET همچین کاری رو کرد یا نه؟
یه چیزی شبیه همن آموزشی که گذاشتین و روی عکس یک نوشته چاپ می کرد حالا من می خوام توی یک قاب قرار بگیره.
باتشکر

سلام

اول از همه شما باید عکس رو کوچک کنید . میتونید از System.Drawing.Image استفاده کنید و اون رو کوچک کنید (یعنی یک Thumbnails از عکس نسخه اصلی هم ایجاد کنید ) .

بعد باید با استفاده از Css یا Table یک قاب برای Thumbnails ها درست کنید . برای درک بهتر به این صفحه (http://www.scottgu.com/Albums.aspx)مراجعه کنید .

اگر میخواهید یک گالری عکس درست کنید پس Thumbnail ها رو به صورت داینامیک در این قابها لود کنید و هنگامی که کاربر رو روی این Thumbnails ها کلیک میکند عکس واقعی ( سایز بزرگ رو نشون بدید )

موفق باشید .

Mostafa_Dindar
شنبه 24 بهمن 1388, 18:29 عصر
اگر نميتونيد از System.Drawing.Image استفاده كنيد ميتونيد از كنترل نوشته شده آقاي دلشاد در سايت WWW.How2LearnASP.NET استفاده كنيد