PDA

View Full Version : سوال: استفاده از username & password

shytonak
یک شنبه 25 بهمن 1388, 12:18 عصر
سلام دوستان.
دوستان برنامه نویس من می خوام برنامه ام بیاد به یه سایت که توی اینترنت طراحی کردم وصل بشه و یوزر نیم و پسوردی که توی قسمت یوزر نیم و پسورد برنامه رو وارد کردیم توی سایت چک کنه بدون اینکه ما سایت رو ببینیم.بعد اگه یوزر نیم و پسورد درست بود مرحله بعدی رو انجام بده و اگه هم نبود خوب بگه نیست.

rana-writes
یک شنبه 25 بهمن 1388, 12:36 عصر
سلام

یوزر نیم و پسوردی که توی قسمت یوزر نیم و پسورد برنامه رو وارد کردیم توی سایت چک کنه بدون اینکه ما سایت رو ببینیم

این یعنی چی؟
طبیعتا باید یوزر نیم ها و پسوردها توی یه جدول تو دیتابیس باشه
خب اگه اینطوری باشه، از دیتابیس چک کنین
اما اینکه توی سایت باشه رو متوجه نشدم

shytonak
یک شنبه 25 بهمن 1388, 13:10 عصر
ببین من تا حالا برنامه ای که با اینترنت کار کنه ننوشتم.
ما یوزر نیم و پسورد ها رو توی اینترنت داریم توی همون دیتا بیس که بروز میشه و دیتا رو مستقیم توی برنامه نداریم.
حالا برنامه وقتی که به اینترنت وصله مثل یاهو بیاد به اون سایت وصل بشه و یوزر نیم و پسورد رو چک کنه.
می دونم یاهم به سایت وصل نمیشه بلکه مستقیما به دیتا بیس وصل میشه.اما من به دیتا دسترسی ندارم فقط یه سایت که اونم فقط شامل 2 تا تکست باکسه که یکی برای یوزر نیم و اون یکی هم برای پسورده و یه باتن برای ورود.

AliRezaPro
یک شنبه 25 بهمن 1388, 14:36 عصر
سلام دوستان.
دوستان برنامه نویس من می خوام برنامه ام بیاد به یه سایت که توی اینترنت طراحی کردم وصل بشه و یوزر نیم و پسوردی که توی قسمت یوزر نیم و پسورد برنامه رو وارد کردیم توی سایت چک کنه بدون اینکه ما سایت رو ببینیم.بعد اگه یوزر نیم و پسورد درست بود مرحله بعدی رو انجام بده و اگه هم نبود خوب بگه نیست.
شما قرار نیست کار خاصی بکنید؛ برای وصل شدن به دیتابیس سایت فقط Ip اون رو به برنامه میدید و باقی ماجرا مثله برنامه ی تحت ویندوز عمل میکنید(سلکت میزینید یوزر نیم و پسورد رو)

shytonak
یک شنبه 25 بهمن 1388, 14:59 عصر
ممنون دوست من.
خوب میشه بگید چطور این کارو کنم یه نمونه کد اگه بذارید ممنون میشم.

AliRezaPro
یک شنبه 25 بهمن 1388, 15:03 عصر
شما دیتابیستون چی است؟شما کافی است ConnectionString را ست کنید؛به اینجا سر بزن

http://www.connectionstrings.com/

shytonak
یک شنبه 25 بهمن 1388, 16:00 عصر
دوست من برای تشخیص انواع دیتابیس ها چیکار باید کنیم.

AliRezaPro
یک شنبه 25 بهمن 1388, 16:17 عصر
مگه سایت برای خودتون نیست؟سیستم رو خدتون نوشتید یا مثلا از WP یا .... استفاده کردید؟

shytonak
یک شنبه 25 بهمن 1388, 16:22 عصر
نه سایت مال خودم نیست.
می خوام به یه سایت وصل بشم و یوزر نیمو پسورد رو چک کنم.