PDA

View Full Version : سوال: نحوه ارتباط سایت با بانک ؟؟؟؟؟؟؟؟ در E-shop

Zabi42
یک شنبه 25 بهمن 1388, 20:27 عصر
دوستان کسی راجع به نحوه ارتباط سایت با بانک در یک e-shop به صورت اصولی چیزی می دونه؟؟؟
اصلا اصولی وجود داره؟؟؟؟

raziee
دوشنبه 26 بهمن 1388, 12:05 عصر
منظورتون از اصولی چی هست؟
جستجو کنید.

ironman
دوشنبه 26 بهمن 1388, 16:58 عصر
فکر کنم کنظورتون از اصول همون قواعد استفاده از دیتابیس هست ...!!!:متفکر:
که در این باره باید بگم که هر کسی نظر خودش رو داره و نظر بندده هم برای برقراری ارتباط با دیتابیس استفاده از کانکشن استرینگ هست..
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کرده باشم در غیر اینصورت سوالتون رو واضح تر بپرسید تا بشه راهنمایی کرد

Zabi42
سه شنبه 27 بهمن 1388, 19:32 عصر
منظورم از اصول اینه که ایا نرم افزار خاصی هست؟
یا کد های خاصی هست؟
از نظر امنیتی منظورم

raziee
سه شنبه 27 بهمن 1388, 20:10 عصر
منظورم از اصول اینه که ایا نرم افزار خاصی هست؟
یا کد های خاصی هست؟
از نظر امنیتی منظورم

ببینید دوست من برای ایجاد ارتباط بین وب سرور و SQL سرور تنطیم یک کانکشن استرینگ کافیه.
در مورد این مورد جستجو کنید.
اما اگه منظورتون چگونگی تراکنش بین سایت و SQL سرور هست روش های مختلفی وجود داره.
اما در این مورد پیشنهاد می کنم که "داونلود کد: اعمال متداول با GridView در ASP.NET 2.0 " نوشته شده توسط جناب راد رو بگیرید ( ورژن 7 رو دانلود کنید و کد ها رو نگاه کنید) این کد نویسی میتونه خیلی براتون مفید باشه(برای من که خیلی مفید بود)

shahin_sharifi
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 01:02 صبح
من فکر کنم منظور دوستمون رو درست متوجه نشدید!!!
من فکر می کنم منظور ایشون این باشه که چطور میشه که در خرید اینترنتی با پورتال بانک ها ارتباط برقرار کرد برای پرداخت,درسته؟

Zabi42
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 04:17 صبح
بله درسته
یعنی برای امنیت اطلاعات بین سایت و بانک چی کار می کنن؟؟ اصول یا الگوریتم خاصی وجود داره یا نه؟؟

در ضمن ممنون از توجه نون

hamid_massaelly
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 19:10 عصر
در جواب سوال شما به عنوان تجربیاتم می گویم:
یک کد نویسی خاص و یک Web Service مخصوص خودشا هر بانکی داره و هرکدام نیز از پورت خاصی برای وصل شدن استفاده می کنند که مزخرفترین بانک هم ملت بوده پشتیبانی اقتضاحی داره و اینقدر آدما دوره می دهند که آدم توبه کار می شه ولی با بقیه که کار کردم راحت و آسان بودند فقط کافیه وب سرویس آن بانک را در پروژه اضافه کنی که یک فضای نام به شما می دهد و با دستورات مخصوص خودش می توانی کابران سایت خودت را پاس بدی روی پنل بانک ها.