PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی برای ساخت سایت بازاریابی و تجاری

fa_karoon
یک شنبه 25 بهمن 1388, 20:55 عصر
دوستان کمی راهنمایی درباره سایت های بازاریابی و فروش آنلاین می خوام. سایت هایی که محصولات شان را معرفی می کنند و یک سبد خرید دارند که کاربر می تونه با انتخاب اجناس و واریز پول به یه حساب بانکی آنها را خریداری کند. می خوام بدونم چه امکانات دیگری باید داشته باشد و حتی الامکان چگونه این امکانات را ایجاد کنم؟
می دونم که برای پرداخت آنلاین از طریق بانک ها باید از بانک مورد نظر مجوز گرفت؟
اما فعلا فکر می کنم همون دادن شماره حساب به کاربر و بعد درخواست اطلاعات فیش واریزی برای من کافی باشه
البته اگر دوستان اطلاعات بیشتری دارند لطفا بگن تا بیشتر یاد بگیریم
mehdi.mousavi
سه شنبه 27 بهمن 1388, 11:54 صبح
دوستان کمی راهنمایی درباره سایت های بازاریابی و فروش آنلاین می خوام. سایت هایی که محصولات شان را معرفی می کنند و یک سبد خرید دارند که کاربر می تونه با انتخاب اجناس و واریز پول به یه حساب بانکی آنها را خریداری کند. می خوام بدونم چه امکانات دیگری باید داشته باشد و حتی الامکان چگونه این امکانات را ایجاد کنم؟ می دونم که برای پرداخت آنلاین از طریق بانک ها باید از بانک مورد نظر مجوز گرفت؟ اما فعلا فکر می کنم همون دادن شماره حساب به کاربر و بعد درخواست اطلاعات فیش واریزی برای من کافی باشه البته اگر دوستان اطلاعات بیشتری دارند لطفا بگن تا بیشتر یاد بگیریم تشکر

سلام.
به سایت Amazon، Target، BN و ... مراجعه کنید اونجا می تونید ببینید چه امکاناتی برای چنین سایتهایی در نظر گرفته میشه. اگر سوال خاصی مد نظرتونه بفرمایید تا پاسخ بدم.

پاورقی: این دیگه چه مدل سوال کردنه؟

سی پلاس پلاس
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 00:13 صبح
شما الان منظورت چی بود؟

1) آیا به asp.net مسلطی و می خواهی سایت طراحی کنی ولی نمی دونی چی باید بذاری؟

2) یا اینکه نه می خواهی بدونی کلا چه جوری با asp.net می شه همچین کاری کرد.
اگر دومی منظورته کم کمش یک سال می کشه بلد بشی

اما اگه اولی منظورته اول طراحی یک پایگاه داده خوب بعد امکان عضویت در سایت و دادن حساب اعتباری با کاربران ، امکان خرید نقدی بدون ثبت نام ، طراحی سیتم تخفیف برای مشتری ، طراحی کد بیشترین فروش های سات ، طراحی بخش پربازدید ترن محصولات ، آخرین محصولات ، کد پرداخت آنلاین ، و ... بازم هست خواستی بگو

پاورقی : این چه جور سوال طرح کردنه