PDA

View Full Version : سوال: نحوه ذخیرسازی تصویر در خود برنامه

darkwish
دوشنبه 26 بهمن 1388, 13:52 عصر
من می خوام یه عکس رو که تو برنامه کشیده شده رو تو دیتا بیس ذخیره کنم لطفا کمک کنید.
دوستان عزیز اینم سورس برنامه لطفا هر کی می تونه این عکس ذخیره کنه به ما کمک برسونه تا فردا بیشتر وقت ندارم.یه فرمه که روش دوتا button به همراه یه پیکچرباکسه. هرکدوم از این buttonها رو بزنی یه شکل رسم میکنه. من می خوام این شکل رو تو دیتا بیس ذخیره کنم و اگه بشه تو کریستال ریپورت نشون بدم.
برنامه رو ضمیمه کردم.
لطفا کمک کنید.

tefos666
دوشنبه 26 بهمن 1388, 15:47 عصر
دوست عزيز ببخشيد من خودم متاسفانه امروز فوق العاده سرم شلوغه وقت نداشتم ولي برات تا جايي كه تونستم درستش كردم ، 100 درصد خوب از آب در نيومده ولي بهتر از هيچي
يك ديتابيس با نام datacenter برات درست كردم هم backup رو گذاشتم هم خود فايلش رو اول restore كن يا attach بعدا استفاده كن

طرز كار اين كد اينجوري كه اول تصويرت رو كه تو picturebox اومده به صورت stream در مياره بعد اونو ميريزه تو db واسه لودش هم عمل عكسش رو نشون ميده

من چون وقت نبود خيلي كاملش نكردم ، چون هميشه تو اين برنامه آخرين تصوير رو كه ذخيره شده ميخواي برگردوني نياز داري قبل از ذخيره چك كني ببيني اگر جدولي كه id برار 1 يعني شامل تصوير graph هست وجود داره يا نه اگر هست دستور delete from tbl_image where id =1 رو اجرا كني اگر نه دستور insert اجرا بشه همچنين براي اون ماتريس اول چك كني ببيني ركوردي كه id برابر با 2 باشه يعني تصوير ماتريس وجود داره يا نه اگر نيست insert و اگر هست اول delete بعد insert اميدوارم منظورم رو متوجه شده باشي ، بازم ببخشيد در حد توانم اين بود ، سرم واقعا شلوغه شرمنده خودم هم بدتر از خودت بايد فردا به مشتري كار تحويل بدم ، نصف بيشترش مونده :( :گریه::متعجب: