PDA

View Full Version : ساخت برنامه نگهداری تعمیرات PM

ali190
دوشنبه 26 بهمن 1388, 18:22 عصر
با سلام خدمت دوستان گرامی
آیا دوستان درباره ساخت یک نرم افزار نگهداری تعمیرات توضیح بدن که اصولاً باید از چه جداولی تشکیل شده باشه و روابط بین اونها باید چطور تعریف بشه و اصولاً در یک سیستم نگهداری و تعمیرات ما چه ورودی هایی نیاز داریم و به دنبال چه هستیم(چه چیز رو میخواهیم بهینه کنیم؟)
اگر برنامه ای در این خوصو سراغ دارن خواهشاً معرفی کنن.
البته من یه برنامه از همین سایت لینک دانلودش رو گرفتم به اسم CWFREE . که متاسفانه بدلیل پیچیدگی بیش از حدش و MDE بودنش عطلاشو به لقاش بخشیدم.
ممنونم و متشکر.

ali190
سه شنبه 27 بهمن 1388, 16:26 عصر
دوستان میشه لطف کنند و بنده رو در این خصوص را همایی کنند.

ali190
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 13:28 عصر
بی صبراه منتظر نظرات و راهنمایی های دوستان هستم.

bita_ziba77
شنبه 01 اسفند 1388, 08:01 صبح
با سلام خدمت دوستان گرامی
آیا دوستان درباره ساخت یک نرم افزار نگهداری تعمیرات توضیح بدن که اصولاً باید از چه جداولی تشکیل شده باشه و روابط بین اونها باید چطور تعریف بشه و اصولاً در یک سیستم نگهداری و تعمیرات ما چه ورودی هایی نیاز داریم و به دنبال چه هستیم(چه چیز رو میخواهیم بهینه کنیم؟)
اگر برنامه ای در این خوصو سراغ دارن خواهشاً معرفی کنن.
البته من یه برنامه از همین سایت لینک دانلودش رو گرفتم به اسم CWFREE . که متاسفانه بدلیل پیچیدگی بیش از حدش و MDE بودنش عطلاشو به لقاش بخشیدم.
ممنونم و متشکر.

دوست گرامي
باسلام
برنامه CWFREE يكي از ساده ترين و كاملترين برنامه ها در رابطه با نت مي باشد (دقت كنيد اين برنامه MDB است نه MDE ) و با توجه به نمونه Sampleكه در برنامه وجود دارد (باانك اطلاعات و جداول)به راحتي به شما در ساخت بانك اطلاعاتتان كمك مي كند.
من فكر مي كنم كه شما نرم افزار Cwork نسخه كامل را دانلود كرده ايد كه بايد خريداري گردد و خيلي پيچيده تر از cwork free مي باشد.

با تشكر