PDA

View Full Version : لطفا ما رو هم کرک کنین !

alimanam
سه شنبه 27 بهمن 1388, 10:56 صبح
با سلام

از دوستان کرکر می خوام که اگه وقتش رو داشته باشن قفل نرم افزاری من رو هم کرک کنین راستش به درخواست یکی از دوستان که علاقه خاصی به کرک کردن قفل من داره این کار رو کردم ایی شا ا.. که معایبش رو بشه و بتونم کاملتر و معایبش رو کمتر کنم .

یا علی

Nima NT
سه شنبه 27 بهمن 1388, 12:57 عصر
برای من اجرا نشد ؛ بنده رو ویندوز 7 تست کردم.

BackTrace
سه شنبه 27 بهمن 1388, 13:38 عصر
قفل نرم افزاری پی اس 27 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=173507)

mohammadi4net
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 00:23 صبح
کلید رمز : alimanam@gmail.com
و یا : 194711
برنامه با آخرین نسخه اسمارت اسمبلی Obfuscation شده بود که با ابزار من جواب نمی داد (باید منتظر بمونم نرم افزارهای زد {smartassembly} آپدیت بشن) که هرکاری کردم نتوستن اسمارت اسمبلی رو دور بزنم مجبور شدم روی بدست آوردن کلید رمز کار کنم.
دلیل اینکه من دوتا کلید رمز گذاشتم اینه که برنامه حتی با کلید درست هم کار نمی کنه!
دوحالت داره یا برنامتون باگ داره ویا شما عمدا کاری کردین که با کلید درست هم کار نکنه که اگه اینجوری باشه حرکت زشت و نابخشودنیه، ترجیح می دم پیش داوری نکنم تا خودتون توضیح بدین که چکار کردین ،شاید روش کارمن ایراد داشته در هر صورت برنامه کرک شد.
از نیما عزیز(NIMA NT) هم بابت معرفی IDA Pro Advanced ممنونم ولی نتوستم ازش استفاده کنم .

alimanam
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 09:34 صبح
با سلام

دوست عزیز ازاینکه وقت گذاشتین ممنونم درمورد Obfuscation کردن برنامه که درست فرمودین ازآخرین ورژن سمارت اسمبلی استفاده کردم . درمورد کلید رمز باید بگم که 294711 درسته و نه جی میل بنده .

درمورد قضاوتی که نفرمودین ! باید عرض کنم که برنامه باگ نداره و به هیچ عنوان عمداً کاری نکردم که با کلید درست هم اجرا نشه . درمورد کرک نمودن برنامه یکم متناقض صحبت فرمودین اگه کرک شده پس باید به درستی اجرا بشه ( برنامه قابل استفاده باشه ) در مورد روش کار من درهمون پستی که در تاپیک دانلود قفل موجوده گفتم که از ابزار سمارت اسمبلی استفاده کردم + Pack کردن + Compress نمودن نهایی و یکی دوتا روشی که معمول نیست اما من همیشه ازشون استفاده می کنم . اما بهتون اطمینان کامل می دم که به صورت عمدی یا سهوی کاری نکردم که برنامه به درستی ( کلید معتبر ) کار کنه .

منتظر اقدامات بعدی شما هستم .

یا علی

alimanam
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 09:39 صبح
برای من اجرا نشد ؛ بنده رو ویندوز 7 تست کردم.

با سلام

نیما جان شما درابتدا باید قفل رو نصب کنین . فایل نصبشم که درتاپیک قفل نرم افزاری PS-27 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=173507)موجوده .

یا علی

mohammadi4net
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 10:34 صبح
درمورد کلید رمز باید بگم که 294711 درسته و نه جی میل بنده
یعنی رمز 194711 نبود؟
به خاطر همین گیج شدم. من خودم داخل ریجستری مقدار سریال به دست اومده با "alimanam@gmail.com"رو به صورت دستی وارد کردم ، برنامه اجرا شد !! (عکس ضمیمه پست قبلی)

Securebit
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 13:01 عصر
شماره کاربری : 6QF4TLF3

رمز ثبت نرم افزار : ==Z6pezsDl5Uz8r5DyHRGeIQ

درجه امنیت : 10/1

علی جان قفل شما باگ زیاد داره مخصوصا در سیستم عاملهای ویستا و 7 و بیشتر این باگها به احتمال زیاد استفاده از بالاترین امنیت اسمارت اسمبلی هست.

alimanam
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 19:47 عصر
با سلام

ازدوستانی که وقت گذاردن تشکر می کنم . آقای محمدی رمز عبوری که نوشتم غلط تایپی داشت همون 194711 درسته . و یه چیز دیگه من خودم قبل از آپ نمودن فایل Crack me خودم صحت اینکه با کلید درست برنامه اجرا بشه رو تست نکرده بودم وقتی پست شما رو دیدم کنجکاو شدم که با کلید رمز تست کنم که با تعجب زیاد دیدم قفل عکس العملی نشون نمی ده ! فکر می کنم بخاط Compress کردن با WinRar باشه ! - از این بابت منو ببخشین .

از جناب Strong Bytes هم صمیمانه تشکر می کنم که نظرشون رو دادن فقط یه سوال و راهنمایی واون هم اینه که ازچه روشی برای یافتن کلید رمز استفاده کردین و آیا از نرم افزای استفاده کردین ( منظورم ابزارهایی هستش که معروفیت کمتری دارن ) .

ویه خواهش برای اینکه امنیت قفل بیشتر بشه چندتا پیشنهاد برادرانه داشته باشین ازاینکه وقت گرانبهاتون رو صرف کردین ممنونم .

یا علی

Securebit
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 21:55 عصر
ازچه روشی برای یافتن کلید رمز استفاده کردین و آیا از نرم افزای استفاده کردین ( منظورم ابزارهایی هستش که معروفیت کمتری دارن )

از Serial Sniffer که نوشته خودم هست استفاده کردم.

ویه خواهش برای اینکه امنیت قفل بیشتر بشه چندتا پیشنهاد برادرانه داشته باشین

من قبلا بارها نظرم را در مورد امنیت قفل بر پایه پلتفرم دات نت گفتم تکرار نمیکنم چون میترسم باز هم دات نتی ها از دستم دلخور بشن.

mohammadi4net
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 23:25 عصر
من خیلی تو بحث کرک حرفه ای نیستم ولی چون برنامه نویس دات نت هستم تصمیم گرفتم با روش های هک آشنا بشم تا بتون امنیت قفل برنامه هامو بالا برم پیشنهاداتی براتون دارم که کار کراکر سختر بشه بزودی براتون می نویسم موفق باشید.

FastCode
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 00:10 صبح
از Serial Sniffer که نوشته خودم هست استفاده کردم.
oooooooo واقعا"؟ میشه یکم توضیح بدید؟(خیلی علاقمند شدم که بفهمم چیه.)

چون میترسم باز هم دات نتی ها از دستم دلخور بشن
حقیقت که ترس نداره.
مثلا" من خودم دوتا پوشه دارم اسم یکیش هست native یکی دیگه هست opensource:قهقهه:

BackTrace
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 13:12 عصر
آقا علی ببین اینا درست هستن:

UserName: D245WFRE

==Password: VpNqJQ/PHbk0AW/qf+cOFg

alimanam
شنبه 01 اسفند 1388, 19:28 عصر
من خیلی تو بحث کرک حرفه ای نیستم ولی چون برنامه نویس دات نت هستم تصمیم گرفتم با روش های هک آشنا بشم تا بتون امنیت قفل برنامه هامو بالا برم پیشنهاداتی براتون دارم که کار کراکر سختر بشه بزودی براتون می نویسم موفق باشید.

با سلام

ازاینکه وقت میزارین ممنونم . ایی شاا.. بتونم جبران کنم .

یا علی

BackTrace
شنبه 01 اسفند 1388, 21:29 عصر
:متعجب::متعجب::متعجب:

[OS_Drive]\WINDOWS\system32\HSExtract.ocx (For grabbing the Hard Serial, Revision, ...)
[OS_Drive]\WINDOWS\assembly\PS-27.dll
[HKEY_CURRENT_USER\Software\VB and VBA Program Settings\Crack Me\Register]
"Not Set" (To store the password and check it at Initialization)

Method_00: Is the Encrypt function(Public key)

InitLayout: {
Method_07 (ReadRegKey and put the value in the StrKey)
if (StrKey != EncryptedText)
ShowDialog(); // BadBoy :(
}

Method_05: Set Hight and Width
Method_06: EncryptText
Method_07: Preload routine for checking the password in registry
{
if (RegKey="")
SetRegKey("Not Set")
StrKey=GetRegKey
}

Method_9: The password that user enters

Method_27: Key String (For Hash)

Method_29: Set the window region
Method_36, 31: Exit button
Method_37: Register button{
setting=Encrypt(SERIAL, KeyString)
if(input != setting)
{
Highlight (INPUT)
}
SaveRegKey
}

Method_38: HelpButton{
Start Process otherwise Message that I didn't find Help file.
}

mohammadi4net
یک شنبه 02 اسفند 1388, 12:38 عصر

با سلام
ازاینکه وقت میزارین ممنونم . ایی شاا.. بتونم جبران کنم .
یا علی
چیزهایی که بلد بودم داخل تایپک اصلی برنامه نوشتم. موفق باشید
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=915012#post915012