PDA

View Full Version : حرفه ای: نحوه اتصال به پایگاه داده اکسسی که جداول ان از یک پایگاه داده SQL ایمپورت شده است

raminghanbari
سه شنبه 27 بهمن 1388, 16:23 عصر
سلام دوستان

من می خواهم به یک پایگاه داده اکسس 2007 که جداول ان از یک پایگاه داده SQL ایمپورت شده است متصل شوم

ولی هنگامی که جدول را به یک دیتا گرید وصل می کنم با زدن دکمه ران این پیغام خطا را از من می گیرد

ضمنا : من پروایدرم access oldbe انتخاب می کنم و من در شبکه لن این کار را می کنم

ایا باید پروایدرم رو عوض کنم:گریه::گریه::گریه::گریه::گ یه:

DoDoklak
سه شنبه 27 بهمن 1388, 19:28 عصر
اگر از فرمت خود اکسس 2007 استفاده میکنی باید کانکشن استرینگ رو انطوری بنویسی

Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source=Database1.accdb

ولی اگر از اکسس 2003 به پایین استفاده کردی از این کانکشن کن

Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=Database1.mdb

ولی ظاهرا از ODBC استفاده کردی .
کانکشن رو عوض کن

rastin.
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 11:18 صبح
سلام دوست عزیر
منظور من اتصال به یک پایگاه داده اکسس 2007 بود که جداول ان از SQL واده شده و که هنگام اجرای جدول ان در اکسس یک پنجره login باز می شود که باید یک رمز عبور را وارد کنم

حالا مشکل من این است که هنگامی که برنامه من که در وی بی دات نت 2008 نوشتم می خواهد این جدول را در یک دیتا گرید نمایش دهد در پس زمینه از او رمز عبور را می خواهد که من ماندم چه کار کنم

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

amirzazadeh
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 12:35 عصر
سلام دوست عزیر
منظور من اتصال به یک پایگاه داده اکسس 2007 بود که جداول ان از SQL واده شده و که هنگام اجرای جدول ان در اکسس یک پنجره login باز می شود که باید یک رمز عبور را وارد کنم

حالا مشکل من این است که هنگامی که برنامه من که در وی بی دات نت 2008 نوشتم می خواهد این جدول را در یک دیتا گرید نمایش دهد در پس زمینه از او رمز عبور را می خواهد که من ماندم چه کار کنم

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید
سلام
بهتر بود سئوالتون رو در تالار دات نت مطرح مي كرديد ولي به هر حال ميتونيد از اين لينك كمك بگيريد:
http://www.connectionstrings.com/access-2007
يا از اين كد استفاده كنيد

Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source=C:\myFolder\myAccess2007file.accdb;Jet OLEDB:Database Password=MyDbPassword;

....................
موفق باشيد