PDA

View Full Version : نوشتن راهنما در تكس باكس يا ليبل بدون بهم ريختن متن

masoud17
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 19:38 عصر
سلام
من ميخوام براي برنامه اي كه نوشتم توي خود برنامه يه دكمه بزارم با نام راهنما و وقتي كه كاربر روي اون دكمه كليك كرد يه توضيحاتي در مورد قسمت هاي مختلف برنامه را نشون بده
ولي من متاسفانه اين توضيحات را توي ليبل مينويسم چون متن هم فرسي داره هم انگليسي به هم ميريزه توي تكس باكس ميزارم باز هم به هم ميريزه بايد چيكار كنم كه متن به همون شكل روي ليبل يا تكس باكس قرار بگيره يعني به هم نريزه

lordarma
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 20:26 عصر
سلام
من ميخوام براي برنامه اي كه نوشتم توي خود برنامه يه دكمه بزارم با نام راهنما و وقتي كه كاربر روي اون دكمه كليك كرد يه توضيحاتي در مورد قسمت هاي مختلف برنامه را نشون بده
ولي من متاسفانه اين توضيحات را توي ليبل مينويسم چون متن هم فرسي داره هم انگليسي به هم ميريزه توي تكس باكس ميزارم باز هم به هم ميريزه بايد چيكار كنم كه متن به همون شكل روي ليبل يا تكس باكس قرار بگيره يعني به هم نريزه

از MS Rich TextBox استفاده کنید،
بی شک مشکلات حل خواهد شد...

ASedJavad
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 03:58 صبح
سلام
چون متن هم فرسي داره هم انگليسي به هم ميريزه توي تكس باكس ميزارم باز هم به هم ميريزه بايد چيكار كنم كه متن به همون شكل روي ليبل يا تكس باكس قرار بگيره يعني به هم نريزه

سلام
شما خاصیت right to left تکست باکس یا لیبلت رو به true ست کن

moos111
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 12:44 عصر
بهت پیشنهاد می کنم اگر اندازه لیبلت ثابت هست به جای لیبل از یک عکس استفاده کنی و متن مورد نظرت رو داخل عکس تایپ کنی.
عکس رو می تونی با فتوشاپ درست کنی و اینکه آیکن قسمت مورد نظرت رو هم داخل عکست بیاری.

M.T.P
شنبه 01 اسفند 1388, 21:08 عصر
من یکی پیشنهاد میکنم دور Label رو خط بکشی و اینجوری واسه برنامت راهنما بسازی:لبخند:
پست 366 و 371 از تاپیک زیر:
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=914552#post914552