PDA

View Full Version : سوال: ایجاد ردیف خالی به تعداد دلخواه در گزارش

MOR_MS
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 23:43 عصر
با سلام
می خواستم ببینم میشه در یک گزارش به تعداد دلخواه ردیفهای خالی ایجاد کردو یا اینکه در انتهای یک ردیف به تعداد دلخواه ردیف خالی ایجاد کرد
متشکرم:متفکر:

karmand
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 09:32 صبح
فكر كنم يك جدول يك فيلدي با تعداد مثلا 100 ركورد بساز رديف ان را پر كن 1 تا 100 هر مرتبه با شرط از ان select كن

MOR_MS
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 12:59 عصر
با سلام دوست عزیز
ولی فکر نکنم با این کار بشه ردیفهای خالی در زیر ردیفهای یک گزارش اضافه کرد چون من وقتی این جدول را به گزارشم اضافه می کنم تعداد رکورد ها افزایش پیدا می کند

karmand
شنبه 01 اسفند 1388, 11:21 صبح
دستور union دو جدول را زير هم اضافه ميكند
با برنامه نويسي اول محاسبه كن چند رديف خالي ميخواهي يعني گزارشت در صفحه اخر چند رديف دارد از تعداد رديف هر صفحه كم كن مابقي را از جدول دوم سلكت كن ود با يك كواري union دو كواري را يكي كن و از اين كواري گزلرش بساز
ضمنا اين مورد شما قبلا سئوال شده (فكر كنم) جستجو كن

MOR_MS
شنبه 01 اسفند 1388, 16:40 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
راستش کزارش من یک گزارش خاص که تعداد رکوردهای ان تغیر می کنه البته من یه کلک در گزارشم زدم که توانستم درستش کنم دستور union در این مورد بدرد من نمی خورد قبلا هم در مورد یک گزارش دیگه من از دوستان سئوال کردم متشکرم از راهنمای شما راستی از راهنمای شما درمود ردیفهای خالی که گفتین جدولی با 100 ردیف ایجادکنید بدردم خورد البته با کمی ابتکار

sajjad_kochekian
شنبه 01 اسفند 1388, 17:41 عصر
اگه دوستان مشکلشون حل شده لطفا نمونه بزارن که به درد دیگر دوستان مثل من بخوره و ازش استفاده کنیم
موفق باشید