PDA

View Full Version : سوال: سا خت پایگاه داده با SQLserver2005

Zabi42
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 19:40 عصر
سلام
لطفا اگر مطلب مفیدی برای سا خت پایگاه داده با SQLserver2005 برای یک وب سایت به صورت اصولی دارید بهم بدین خیلی ممنون می شم
در رابطه با نرمال سازی و ارتباطات صحیح بین جداول مطلب می خوام
در مورد ذخیره ی عکس در پایکاه داده به صورت کاملا اصولی طوری که کمترین حجم ممکن رو اشغال کنه
حجم داده هایی که قرار توی پایگاه من ذخیره بشه زیاده (میلیونی) پس هر مطلب مفیدی که می دونین و هر راهنمایی که می تونین بهم بکنین ممنون

reg_google
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 20:49 عصر
اگه رکورد زیادی داری هرگز در پایگاه داده تصویر ذخیره نکن

Zabi42
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 20:53 عصر
پس کجا ذخیرشون کنم؟؟؟؟

quantomquery
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 23:13 عصر
پس کجا ذخیرشون کنم؟؟؟؟

عکس ها رو آپلود کن توی سایت و بعد آدرسشونو تو پایگاه داده ذخیره کن

هر وقت خواستی عکس رو بیاری لینک ایمیج یو آر ال رو از پایگاه داده بخون و اینطوری با آدرسش می تونی عکس رو نشون بدی و پایگاه داده سنگین نمی شه

Zabi42
جمعه 30 بهمن 1388, 18:26 عصر
خب اگه کاربرها عکس هارو بخوان وارد کنن چی کار باید کرد؟؟
مثلا این e-shop ها عکس محصولاتشون و چطور ذخیره می کنن که با مشخصات همون محصول نمایش میدنش مگه تو پایگاه داده ذخیره نمیشه؟؟؟؟؟؟؟

دوستان مطلب آموزشی ندارن؟؟؟؟؟

مبین رنجبر
جمعه 30 بهمن 1388, 20:33 عصر
خب اگه کاربرها عکس هارو بخوان وارد کنن چی کار باید کرد؟؟
مثلا این e-shop ها عکس محصولاتشون و چطور ذخیره می کنن که با مشخصات همون محصول نمایش میدنش مگه تو پایگاه داده ذخیره نمیشه؟؟؟؟؟؟؟

دوستان مطلب آموزشی ندارن؟؟؟؟؟

اگر کاربرها هم خواستن وارد کنن روی هاست آپلود میکنید و مسیرشو نگه داری میکنید . برای دسترسی بهتر هم اسم عکس هارو برابر با شناسه پست ، محصول و یا ... قرار دهید

Zabi42
شنبه 01 اسفند 1388, 16:12 عصر
یعنی دوستان عزیز هیچ کدوم نظر یا مطلبی برای ساخت یه دیتابیس اصولی نداره؟؟؟؟؟؟؟

sahele_sheni
شنبه 01 اسفند 1388, 18:35 عصر
سلام . دوست عزیز خیلی‌ خوب که دنبال ساخت یه بانک اصولی هستی‌ .... ولی‌ واسهٔ این کار باید با مباحث طراحی بانکهای اطلاعاتی آشنا باشی‌. اینجوری درست نیست که یکی‌ یکی‌ بشینی‌ اینجا بگیم که عکس رو کجا ذخیره کنیم و غیر .... شما باید کتابهای طراحی بانک رو گیر بیاری و مطالعه کنی‌ و اونوقت اگه سؤالی داشتی‌ مطرح کنی‌ . موفق باشید .

مبین رنجبر
شنبه 01 اسفند 1388, 20:35 عصر
مصمئن باشین اصولیش ذخیره عکس در دیتابیس نیست