PDA

View Full Version : تغيير چينش سوالات دفترچه هاي ارشد كامپيوتر89

baidin
جمعه 30 بهمن 1388, 12:04 عصر
با سلام
دوستان در اين تايپيك نظر خود را در مورد انتقال سوالات رياضي به دفترچه دوم را اعلام كنند
من شخصا بعد از يك سال زحمت براي كنكور ارشد با اين تغيير بسيار متضرر شدم
چون ميخواستم اكثر تايمي كه براي زبان خارجه بود را براي رياضي بگذارم كه با اين تغيير ...

آيا اين كار دليلي موجه داشته!

در نظر سنجي دوستان نظر خود را در مورد اين تغيير اعلام كنند

متشكرم

xxxxx_xxxxx
جمعه 30 بهمن 1388, 13:59 عصر
فکر می کنم پارسال هم به همین صورت بود، یعنی در درفترچه اول فقط سؤالات زبان بود و در دفترچه دوم ریاضی و دروس مشترک.
اما چیزی که قابل توجه بود زمان لازم برای دفترچه شماره یک(زبان) بود. پارسال 25 سؤال بود با 40 دقیقه وقت. امسال 30 سؤال با 30 دقیقه زمان!

Salar Ashgi
جمعه 30 بهمن 1388, 15:15 عصر
پارسال 25 سؤال بود با 40 دقیقه وقت.

ولی پارسال هم 30 سوال ، 30 دقیقه وقت .

xxxxx_xxxxx
جمعه 30 بهمن 1388, 17:24 عصر
:متفکر: من این رو از روی یک دفترچه ای یادداشت کرده بودم، الان که نگاه کردم دیدم سال 85 هست:گیج: ساری

mehdi_turbo
شنبه 01 اسفند 1388, 07:49 صبح
كسي نمي دونه جريان سهميه 20 درصد متا هلين تصويب شد يا نه ؟

اگه شده باشه ظلم بزرگي كردند در حق افراد مجرد مثل من و خيلي از ما ها ؟

mehdi_turbo
شنبه 01 اسفند 1388, 07:58 صبح
با سلام
دوستان در اين تايپيك نظر خود را در مورد انتقال سوالات رياضي به دفترچه دوم را اعلام كنند

تا اون جايي كه من مي دونم از سال 86 تا حالا فرمت و نحوه دادن دفترچه ها به همين شكله عزيز

mostafa_shaeri_tj
شنبه 01 اسفند 1388, 14:07 عصر
ظلم بزرگیه که تا میری متن انگلیسی رو بخونی وقت تمومه. سوالتش هم جوریه که حتما باید متن رو خونده باشی.

mehdi_turbo
شنبه 01 اسفند 1388, 14:43 عصر
ظلم بزرگیه که تا میری متن انگلیسی رو بخونی وقت تمومه. سوالتش هم جوریه که حتما باید متن رو خونده باشی.

از انجایی که روند چند سال گذشته در قالب طراحی سوالات زبان این طوری بوده شما باید در خواندن سریع متن تمرین می کردید(÷س ظلم نبوده شما کم کاری کرده بودید) اما از این که اینقدر سوالات را ریز نوشته بودند واقعا من شرمندم

baidin
یک شنبه 02 اسفند 1388, 00:40 صبح
كسي نمي دونه جريان سهميه 20 درصد متا هلين تصويب شد يا نه ؟

اگه شده باشه ظلم بزرگي كردند در حق افراد مجرد مثل من و خيلي از ما ها ؟

مجلس مصوبه دولت برای اختصاص سهمیه کنکور به متأهلان را ملغی می‌کند :تشویق::تشویق:

رئیس کمیسیون آموزش مجلس درباره ابلاغ مصوبه سهمیه کنکور به متاهلان از سوی دولت گفت: اگر این مصوبه بدون نظر مجلس اجرا شود طبق قانون اساسی رئیس مجلس می تواند آن را ملغی کند. ضمن اینکه کمیسیون تطبیق مصوبات نیز در مجلس می تواند آن را رد کند.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس درباره ابلاغ مصوبه سهمیه کنکور به متاهلان از سوی دولت گفت: اگر این مصوبه بدون نظر مجلس اجرا شود طبق قانون اساسی رئیس مجلس می تواند آن را ملغی کند. ضمن اینکه کمیسیون تطبیق مصوبات نیز در مجلس می تواند آن را رد کند.

علی عباسپور تهرانی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به اتفاق مخالف مصوبه دولت درباره اختصاص سهمیه به متأهلان برای ورود به کارشناسی ارشد هستند و این مخالفت را به وزیر علوم اعلام کرده اند.

وی اظهار داشت: مصوبه درباره اختصاص سهمیه به متأهلان باید به تصویب مجلس برسد و اگر دولت بر اجرای آن اصرار داشته باشد باید در قالب لایحه به مجلس ارائه دهد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بدون نظر مجلس این مصوبه به اجرا درآید طبق قانون اساسی چون خلاف قانون است رئیس مجلس می تواند آن را ملغی کند ضمن اینکه کمیسیون تطبیق مصوبات نیز در مجلس می تواند آن را رد کند.

وی افزود: با توجه به اینکه همیشه یک نسخه از مصوبات دولت باید در مجلس نیز وجود داشته باشد تا کنون ابلاغیه ای در زمینه مصوبه اختصاص سهمیه به متأهلان به مجلس ارائه نشده است.

خروج جوانان از کشور از مضرات اختصاص سهمیه کنکور به متاهلان است

عباسپور با اشاره به برخی عواقب اجرای مصوبه اختصاص سهمیه کنکور به متأهلان به مهر گفت: هرساله 100 هزار نفر ورودی کنکور کارشناسی ارشد و نزدیک به یک میلیون نفر متقاضی ورود به کارشناسی ارشد هستند. 20 درصد سهمیه کنکور کارشناسی ارشد به رزمندگان اختصاص می یابد و در صورت اجرای مصوبه دولت 20 درصد نیز به متأهلان اختصاص می یابد که در این صورت با وجود این سهمیه ها رقابت برای داوطلبان با سهمیه آزاد سخت تر می شود.

وی افزود: از این رو محدودیت برای ورود به کارشناسی ارشد باعث می شود متقاضان به خارج از کشور روی بیاورند.

رئیس کمیسیون آموزش گفت: از سوی دیگر در دوره های تحصیلات تکمیلی باید افرادی وارد شوند که از سواد بالای علمی برخوردار باشند.

مصوبه ای که دولت آن را ابلاغ کرده است

به گزارش مهر، براساس مصوبه دولت برای تسهیل ازدواج جوانان 20 درصد سهمیه کنکور کارشناسی ارشد به متاهلین اختصاص خواهد یافت. این مصوبه بر اساس اعلام دولت از سوی معاون اول رئیس جمهور به دستگاههای ذیربط ابلاغ شده است.

این خبر برای اولین بار 30 آبان ماه از سوی مهرداد بذرپاش معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی جوانان اعلام شد. وی در در جشنواره زوج خوشبخت ایرانی از اعطاء 20 درصد سهمیه در کنکور برای زوج های جوان دانشجو که قصد ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دارند خبر داد.

منبع: http://www.unp.ir/news.php?readmore=5818

mehdi_turbo
یک شنبه 02 اسفند 1388, 10:19 صبح
خدا پدرشون را بيامرزه نزديك بود برم ازدواج كنم براي قبولي تو كنكور كه خطر از بيخ گوشمون رد شد:گیج: