PDA

View Full Version : مشکل با نرم افزار مدیریت کلاس رایانه مثل netscool

eniak.master
جمعه 30 بهمن 1388, 20:16 عصر
سلام
من با نرم افزار Netschool و Netsupport همه نوع ورژنیش استفاده کردم ولی در کارگاه رایانه ای که دارم ، متاسفانه دچار مشکلات فراوانی شده ام .
دوستان اگر نرم افزاری غیر از این دو سراغ دارند دریغ نفرمایند .
و یا اگر نرم افزار اصلی آنرا ( به شرط حل مشکل )‌ و بدون کرک ، دارند ،‌ به قیمت مناسب خریدارم

اگر نرم افزار معرفی شده جواب بدهد ، و یا راه حل شما جواب بدهد ، حتما و حتما از خجالت ایشان در خواهم آمد و هر هزینه و وقتی که گذاشتند جبران میکنم .

و اما مشکلی که با Netsupport و netschool دارم و کارهایی که انجام دادم :
زمانی که در قسمت مدیریت ، چند سیستم وصل شده Connect‌ را بطور یکجا مدیریت (Show) میکنم ، چند سیستم که متصل بوده و هیچ ایرادی در ارتباط Ping با سرور ندارند ، یکدفعه قفل میکنند .

تعداد سیستم کمتر از 10 عدد است .
شبکه هیچ ایرادی ندارد . همه جوره تستش کردم .
در چندین شبکه این مشکل وجود دارد .
در برخی کارگاه ها ویندوزها متفاوت با هم هستند و در برخی عینا مثل هم هستند ، ولی در کارگاهها این مشکل مشترک است .

تنها کارگاهی که جواب داد و مشکلی نداشت ، سیستم هایش را به این کارگاههای مشکل دار ، منتقل کردم و آنها به راحتی جواب دادند. در صورتی که نرم افزار آنها عینا مانند هم هستند .

سیستم هایی که ایراد داشتند را به کارگاه سالم منتقل کردم ،‌ ولی آنجا نیز ایراد به هم زدند و قفل میکردند.
سخت افزار سیستم ها را عوض کردیم .

نسخه های مختلفی از netsupport و Netschool‌را استفاده کردیم . همه این نرم افزارها فقط در یک کارگاه رایانه جواب دادند

سیستمها کاملا فرمت شده هستند و در یک کارگاه ، آنتی ویروس نصب کردیم و جواب نگرفتیم ، و در یک کارگاه نیز نصب نکردیم و باز هم جواب نگرفتیم .
و . . .

باور کنید ، اگر این پروژه را به کمک شما حل کنم خیلی دعاتون میکنم . آبروم در خطره !!!

برای ارتباط سریعتر ، به ایمیل من نیز میتوانید نظرتتان را بفرستید
el_ya_go @ yahoo. com

davood59
دوشنبه 03 اسفند 1388, 10:51 صبح
من هم گاهی اوقات با این مشکل که واقعا اعصاب خرد کن هست برخورد می کردم. ببینید فکر کنم بعضی اوقات برخی از نرم افزارهای نصبی باعث میشن که پورتی که این نرم افزار از اون استفاده میکنه بسته بشه و یا اختلالی ایجاد بشه.
مورد دوم که باعث شد مشکلم تا حدودی حل بشه بردن تاریخ سیستم به عقب بود. فکر کنم بردمش به سال 2002 یا 2004 و مشکل حل شد.

Mask
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 00:40 صبح
ببین ای به کارت میاد
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=207762
اگه نظرت مثبته بهم پیغام خصوصی بده