PDA

View Full Version : سوال: چه طوری میشه جداول پایگاه رو در فایل xml بریزیم ودر برنامه از اون استفاده کرد؟

shocraneh
شنبه 01 اسفند 1388, 10:19 صبح
روی سایت دوستان گفته بودند میشه جداول پایگاه رو در فایل xml بریزیم ودر برنامه از اون استفاده کرد .این کار سرعت رو افزایش چشمگیری میده . من با این مسائل آشنایی ندارم . لابد برای یادگیری لازم نیست کامل xml رو یاد بگیرم ؟؟؟؟دوستان راهنمایی کنند

hjran abdpor
دوشنبه 03 اسفند 1388, 10:54 صبح
بله دوست عزیز میشه ( پست در مورد این مطلب خیلی زیاده ) .
اگر بلدی با dataset کار کنی خیلی ساده است از متد writetoxml استفاده کن .
بعد همه ی اطلاعات را درون یک فایل xml میریزه .
اگه بلد نیستی بگو تا برات نمونه بزارم.

jingiliboyz
دوشنبه 03 اسفند 1388, 13:04 عصر
بله دوست عزیز میشه ( پست در مورد این مطلب خیلی زیاده ) .
اگر بلدی با dataset کار کنی خیلی ساده است از متد writetoxml استفاده کن .
بعد همه ی اطلاعات را درون یک فایل xml میریزه .
اگه بلد نیستی بگو تا برات نمونه بزارم.

با سلام اگر امكان داره يك نمونه بزاريد و اينكه اگر منو رو به پايگاه داده وصل كرده باشيم آيا با تبديل پايگاه داده به xml‌ ترتيب منو و زير منو ها رعايت ميشه يا نه ؟ چون ميخوام به جاي اتصال منو به پايگاه داده اونو به فايل xml وصل كنم

hjran abdpor
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 13:10 عصر
دسوت عزیز برای منو به نطر من از پایگاه داده استفاده نکنید بهتره .
اما نومنه یکم صبر کنید براتون میزام .
باتشکر

kiosksoft
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 23:12 عصر
روی سایت دوستان گفته بودند میشه جداول پایگاه رو در فایل xml بریزیم ودر برنامه از اون استفاده کرد .این کار سرعت رو افزایش چشمگیری میده . من با این مسائل آشنایی ندارم . لابد برای یادگیری لازم نیست کامل xml رو یاد بگیرم ؟؟؟؟دوستان راهنمایی کنند

دوست عزیز

زمانی از xml استفاده میکنید اصلا نیازی به استفاده از دیتابیس نیست چون xml امکاناتی کمتر از دیتابیس برای مدیریت داده ندارد!

shocraneh
یک شنبه 09 اسفند 1388, 09:06 صبح
من اینجوری شنیدم که در مواقع نیاز دیتابیس رو به xml بدیل می کنن و داده های اصلی روی دیتابیس است . البته من اطلاعات کافی ندارم و منتظر نمونه دوستمون هستم . با تشکر

jingiliboyz
یک شنبه 16 اسفند 1388, 10:13 صبح
دوستان اين بحث رو تمام نكنيد قرار بود نمونه بزاريد پس چي شد

aftab_mahtab
یک شنبه 16 اسفند 1388, 14:08 عصر
لطفا نمونه بگذاريد ، با تشكر فراوان