PDA

View Full Version : سوال: چطور میشه با کلیک روی عکس های datalist به صفحه بعد رفت

meysamdalipour
شنبه 01 اسفند 1388, 12:38 عصر
من پروژه ای دارم که صفحه اول آن پر عکس است که درون datalist آمده و می خوام وقتی کلیک کردم مشخصات بیشتری از عکس تو صفحه بعد نمایش بده . می خوام بدونم چطور میشه که دو مقدار رو بفرسته به صفحه بعد برای نمایش جزئیات . مثلا هم idno و هم username
چون نمیشه که برای هر کلیک یک صفحه جداگانه در نظر گرفت بلکه یک صفحه ای ایجاد و همه را با نوشتن کدی به آن صفحه می فرستیم . حال من می خوام بدونم چطور میشه این کار رو برای دو مقدار انجام داد یعنی به جای یک مقدار دو مقدار رو بفرستم . چون من احتیاج به دو مقدار دارم که بفرستم .

s_d_65
شنبه 01 اسفند 1388, 22:05 عصر
من پروژه ای دارم که صفحه اول آن پر عکس است که درون datalist آمده و می خوام وقتی کلیک کردم مشخصات بیشتری از عکس تو صفحه بعد نمایش بده . می خوام بدونم چطور میشه که دو مقدار رو بفرسته به صفحه بعد برای نمایش جزئیات . مثلا هم idno و هم username
چون نمیشه که برای هر کلیک یک صفحه جداگانه در نظر گرفت بلکه یک صفحه ای ایجاد و همه را با نوشتن کدی به آن صفحه می فرستیم . حال من می خوام بدونم چطور میشه این کار رو برای دو مقدار انجام داد یعنی به جای یک مقدار دو مقدار رو بفرستم . چون من احتیاج به دو مقدار دارم که بفرستم .

یه imgbutton تو ادیت تمپلیت بزار و editdatabind روبزن توصفحه ای که باز میشه چک باکس show allpropertiesرو کلیک کن گزینه postbackurl رو انتخاب کن در قسمتcode expresion بنویس
Eval("sh","products.aspx?sh={0}")
اینجا فکرکنم فقط یه querystring میتونی بفرستی
اگه خاستی دوتا بفرستی دقیقا نمیدونم ولی فکرکنک تو رویداد selectedindexchange دیتالیستت باید2تاquerystring بفرستی صفحه موردنظر