PDA

View Full Version : اسکریپت upload و download فایل

setare_kz
یک شنبه 02 اسفند 1388, 10:59 صبح
با سلام
برای راه اندازی یک سایت برای upload , download فایل ، هاست چه مشخصاتی باید داشته باشه؟ چه ویژگی هایی باید تو سایت رعایت بشه ؟
برای راه اندازی چنین سایتی کسی می تونه من رو راهنمایی کنه ؟ از اسکریپت آماده میشه استفاده کرد ؟

mbselc
یک شنبه 02 اسفند 1388, 11:22 صبح
با سلام
برای راه اندازی یک سایت برای upload , download فایل ، هاست چه مشخصاتی باید داشته باشه؟ چه ویژگی هایی باید تو سایت رعایت بشه ؟
برای راه اندازی چنین سایتی کسی می تونه من رو راهنمایی کنه ؟ از اسکریپت آماده میشه استفاده کرد ؟

دوست عزيز تا اونجايي كه من مي دونم مشخصات خاصي نياز نداره فقط براي راه اندازي يك سايت آپلود و دانلود بايد توجه داشته باشيد كه هاست هاي معمولي كه اكثر شركت ها ارائه مي كنند براي اين كار مناسب نيست و ممكن است توسط مديريت سرور به دليل مصرف بالاي منابع سرور سايت شما بسته شود و شما بايد براي همچين اسكريپت هايي حتما از هاست هاي به اصطلاح ويژه و يا مخصوص دانلود و آپلود استفاده كنيد در واقع اين نوع هاست ها همان VPS هستند كه خود به صورت مجزا منابع در اختيار دارند منابعي چون رم هارد و cpu قيمت اين نوع هاست ها معمولا بيشتر از هاست هاي معمولي هست البته مي توانيد براي شروع به كار و صرفه جويي در هزينه موقتا از هاست معمولي نيز استفاده كنيد اما بعد از زمان كوتاه و رونق گرفتن سايتتان مجبور هستيد كه هاست ويژه تهيه كنيد

setare_kz
یک شنبه 02 اسفند 1388, 11:40 صبح
برای اسکریپت چی ؟ شما اسکریپت خاصی رو پیشنهاد می کنید یا بهتره از اول کد نویسی بشه ؟

mbselc
دوشنبه 03 اسفند 1388, 23:55 عصر
اسكريپت هاي مختلفي در نت وجود دارند كه برخي لايسنس دار و برخي اوپن سورس هستند كه شما مي توانيد با جستجويي ساده آنها را پيدا نماييد اما اگر اسكريپت سفارشي و از ابتدا كدنويسي شود ارزش سايت به نظر من به نسبت بالا مي رود اما هزينه راه اندازي آن نيز افزايش مي يابد

az.heidarzadeh
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 11:43 صبح
سلام ، من میخوام بانک جدیدم رو روی بانکی که الان دارم replase کنم کدش رو هم بدست آوردم اما این خطا رو میده
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'mysqlimport -u root -p test c:/test1.sql' at line 1
کدی هم که استفاده میکنم اینه:
$myFile = 'c:/test1.sql';
$username = 'root';
$password = '';
$database = 'test';
mysql_query("mysqlimport -u {$username} -p {$password} {$database} {$myFile}") or die (mysql_error());
لطفا هر کسی میتونه کمکم کنه ...
ممنون

امید امرایی
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 11:57 صبح
az.heidarzadeh (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=136536) عزیز
سوالتون رو تو تاپیک دیگران نپرسید لطفا

az.heidarzadeh
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 17:12 عصر
i'm sorry , excusme plz ...