PDA

View Full Version : ارور Access Denied در ايجاد فولدر

yekta64
دوشنبه 03 اسفند 1388, 08:43 صبح
سلام دوستان
من براي ايجاد فولدر از مد زير استفاده مي كنم

System.IO.Directory.CreateDirectory(Server.MapPath ("~/Files/" & FindIDMember()))

با اين كد مي خوام توي فوادر files كه در ابتدا خالي هستش يه فولدر ايجاد كنم كه ارور زير رو مي ده:

Access to the path 'C:\Inetpub\vhosts\parsavan.com\subdomains\em\http docs\Files\2' is denied.

البته من سايتم رو روي هاست گذاشتم كه اين ارورو رو مي ده وقتي سايت رو روي local اجرامي كنم اين ارور رو نميده و فولدر رو هم ايجاد ژمي كنه به نظر شما مشكل چي هستش؟
مرسي

goldax
دوشنبه 03 اسفند 1388, 08:58 صبح
دوست عزیز مشکل شما از نداشتن peremission لازم برای این کار هست.اگه هاست شما از plesk برای مدیریت فایل ها و فولدر ها استفاده می کنه به قسمت file manager برید و مقابل اسم فولدر مورد نظر روی گزینه peremissions کلیک کنید و به user با نام مثلا wp-***** اجازه های لازم مثل write رو بدید.wp برای یوزر هایی هست که از طریق web page می خوان کاری رو انجام بدن.

موفق باشید

yekta64
دوشنبه 03 اسفند 1388, 11:15 صبح
دوست عزیز مشکل شما از نداشتن peremission لازم برای این کار هست.اگه هاست شما از plesk برای مدیریت فایل ها و فولدر ها استفاده می کنه به قسمت file manager برید و مقابل اسم فولدر مورد نظر روی گزینه peremissions کلیک کنید و به user با نام مثلا wp-***** اجازه های لازم مثل write رو بدید.wp برای یوزر هایی هست که از طریق web page می خوان کاری رو انجام بدن.

موفق باشید

مرسي
دوست عزير من از نرم افزار cuteftp براي قرار دادن سايت روي هاست استفاده كردم
ممنون ميشم يه مقدار بيشتر توضيح بدبد كه بايد دقيقا چكار كنم؟؟
مرسي

ironman
دوشنبه 03 اسفند 1388, 14:29 عصر
این مطلب که دوستمون گفتن ربطی به نحوه آپلود سایت نداره (به هر طریقی که میخواید آپلود کنید!!) فقط بعد از آپلود کامل سایت داخل کنترل پنل هاست بشید و اونجا به فولدر مورد نظر اجازه دسترسی (peremissions) مربوطه (که همون write ) هست رو بدید

Maryam_y_m
سه شنبه 04 اسفند 1388, 13:00 عصر
دوستان من هم با همین مشکل برخوردم. با این تفاوت که سایتم روی یک سرور اختصاصی هست و بهش دسترسی مستقیم دارم. به کاربر network و asp.net هم روی پوشه مورد نظر full access دادم ولی باز هم اجازه ساخت یا حذف پوشه رو نمیده