PDA

View Full Version : یوزر ها در استارت منو و رجیستری

BEHESHT*
دوشنبه 03 اسفند 1388, 21:42 عصر
سلام

یه دو تایی سوال داشتم و از شما عزیزان راهنمایی می خواستم:چشمک:

اول این که یه Key تو رجیستری هستش تو روت HKEY_USERS بعد با این نام S-1-5-21-1275210071-1580818891-1417001333-500
بعد داخلش من AppEvents رو نیاز دارم سوالم این هستش که آیا این متن طولانی با توجه به این که در یک قسمت User قرار داره برای من فقط همین هستش یا برای همه همین هستش اگه برای من فقط همین هستش

چطور می تونم این AppEvents رو تو HKEY_USERS کابرهای دیگه پیدا کنم؟

سوال بعدی این که من بخوام تو استارت منو دنبال یه فایل بگردم مثلا Games اگه بخوام برای all users و کابر فعلی این پوشه رو پیدا کنم چطور می تونم

ممنون از راهنمایی هاتون:لبخند:

Felony
دوشنبه 03 اسفند 1388, 21:57 عصر
در مورد سوال دومتون میتونید توسط تابع SHGetSpecialFolderLocation از کتابخانه ShlObj مسیر فولدرها خاص ویندوز رو به دست بیارید ، کمی در موردش جست و جو کنید ، احتمالا کارتون رو راه میاندازه .

BEHESHT*
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 01:07 صبح
ممنون مجتبی جان

کسی جواب سوال اول من رو نمیده

یعنی یه نگاه به ریجیستری اینقدر سخته که با این مقدار مقایسه کنید؟

و اگه زحمتتی نیست راهنمایی بفرمایید؟

Mahmood_M
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 01:39 صبح
اون کلید برای هر User ایجاد میشه ولی برای همه ی کامپیوترها یکسان نیست ، مثلا برای من اون چیزی نیست که شما قرار دادید ، شاید به اطلاعات Account و یا خود ویندوز ربط داره ولی چیزی که مشخصه اینه که یک مقدار ثابت نیست ...
برای تشخیص اینکه کلید موجود در HKEY_USER مربوط به یک User هست یا نه باید یک تفاوتی بین این کلید و کلید های دیگه پیدا کنید ، جدا از عنوانش می تونید مقادیر ( Value ها ) ثبت شده درون این کلید رو بررسی کنید

...