PDA

View Full Version : آموزش: انتخاب چند مورد از دیتاگرید با چک باکس و چاپ آنهادر کریستال

ostadi
سه شنبه 04 اسفند 1388, 15:30 عصر
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان
من خودم برای این مورد که طرف بتونه چند کورد رو با چک با کس از دیتا گرید انتخاب و سپس چاپ کنه تو اینترنت زیاد گشتم و دیدم که سوال خیلی از افراد دیگه هم هستش و تقریبا بسیاری از اونها در نهایت مثل من به جوابی که می خواستن نرسیده بودن واسه همین چون مشکل خودم برطرف شد نمونه برنامشو واسه بقیه دوستان میزازم امیدوارم که مفید واقع بشه و به کار دوستان بیاد ، در ضمن اگه کسی راه آسون تر یا بهتری رو پیشنهاد میکنه ممنون میشم اگه برام بزاره و از پیشنهادهای دوستان استقبال میکنم:لبخندساده:

این روش رو تو برنامم تست کردم و کاملا جواب میده اگه تو نمونه برنامه مشکل داشت بگید چون وقت نکردم کاملا تستش کنم

reg_google
سه شنبه 04 اسفند 1388, 18:57 عصر
اگر ناراحت نمیشی کار جالبی نبود غیر حرفه ای بود بهتر بود یه دیتا تیبل درست می کردی و مقادیر انتخاب شده را وارد اون می کردی پاس می دادی به فرم گزارشت
به هر حال اینکه کارت راه افتاده و خواستی این تجربه را به دیگران انتقال بدی تحسین برانگیزه:تشویق:

ostadi
سه شنبه 04 اسفند 1388, 20:42 عصر
بهتر بود یه دیتا تیبل درست می کردی و مقادیر انتخاب شده را وارد اون می کردی پاس می دادی به فرم گزارشت

نه ناراحت نشدم ، پیشنهادتون قابل احترام برام ممنوم
میشه روشی رو که عرض کردین با کد برام توضیح بدین ،چون با دیتا تیبل امتحان کردم ولی تو پر کردنش به مشکل خوردم . ممنون میشم:لبخندساده: