PDA

View Full Version : چاپ تعدادی از صفحات در rave

delphifan
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 16:21 عصر
با سلام،
دوستان من یک مشکل کوچولو دارم.امیدوارم یک انسان خیر پیدا بشه جوابمو بده . خیلی ضروریه و آبروم در خطره.
مشکل اینجاست که در استفاده از rave وقتی میخواهم بعضی از صفحات را چاپ کنم مثلا
می نویسم: from page 10 to 12 تمام صفحات را پرینت می کند مثلا اگر گزارش 100 صفحه باشد کل 100 صفحه را چاپ می کند. نمی دونم چه چیزی را باید تنظیم کنم
از دوستانی که لطف می کنند جوابم رو میدهند پیشاپیش ممنون

pezhvakco
دوشنبه 10 اسفند 1388, 21:02 عصر
درود :
بهتره این مدل دستورات رو تو مرحله آخر چاپ که مشخص میشه تعداد صفحات چقدر است، بدی .
تو پنجره هنگام چاپ .

delphifan
سه شنبه 11 اسفند 1388, 08:41 صبح
سلام دوست عزیز،
از اینکه جوابمو دادید ممنون.راستش من در صفحه preview صفحات را انتخاب می کنم برای چاپ .اونجا که تعداد صفحات مشخص شده پس چرا تشخیص نمیده.

pezhvakco
سه شنبه 11 اسفند 1388, 09:03 صبح
اگه از چاپ داخل صفحه پیش نمایش استفاده کنی، کار می کنه .
داخل اون پنجره که برای چاپ باز میشه، صفحه شروع و پایان رو وارد کنی درسته .
من الان امتحان کردم .

delphifan
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 09:07 صبح
سلام و خیلی ممنون،
راستش من امروز جواب میلم رو از Nevrona گرفتم واونها ادعا می کنند که این ممکنه به این دلیل باشه که من ورژن 5.0.8 رو ندارم. اونها میگند که ورژن BE که مال من هم همونه مشکل داره باید ورژن BEX رو تهیه کنم. راستش من این مشکل رو حتی تو دمو خود ریو هم دارم. حالا نمی دونم این حرفی که اینها می زنند چقدر سندیت داره. شما ورژن RAV تون BEX است اگه اینطور باشه باید بگردم دنبال CD delphi7 دیگه.راستی امکان داره شما یک میل به من بزنید و تو اون شماره تلفنتون رو به من بدید . یا این که یک میل بزنید من در جواب شماره تلفنم رو بدم. البته اگر این پررویی نباشه میدونید شما تنها امیدم هستید و من نیاز دارم هر چه زودتر مشکلم حل بشه. هر روز اول وقت میام فورم و منتظر جواب شمام.
باز هم خیلی ممنون

pezhvakco
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 09:20 صبح
نسخه برنامه Rave من ، 6.5 .
من با Rave ضمیمه دلفی 7 هم امتحان کردم، مشکل نداشت .
باز هم می تونی نسخه Rave جدید تری رو امتحان کنی .

delphifan
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 10:21 صبح
ممنون ،
فکر کنم مشکلم همون ورژن ریو باشه .
قول میدم تا CD جدید نگرفتم مزاحمتون نشم!!!!