PDA

View Full Version : سوال: تعیین سطح دسترسی برای کاربران

shervinrad
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 15:27 عصر
سلام خدمت همه هموطنان عزیزم
من یه فایل دارم که چند تا کاربر داره که هر کاربر دارای یوزر و پسورد خودش میباشد دو تا سوال دارم خدمتتون اگه کسی می تونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
1- اینکه اولا چطور میشه برای کاربران سطح دسترسی بزارم بعضی ها فقط بخونن و مدیر هم بتونه ویرایش اطلاعات رو بکنه
2- چطور میشه همین برنامه رو روی شبکه بزارم که همزمان چند کاربر بتونن اونو باز کنن الان رو شبکه هست اما اگه کسی فایلو باز کرده باشه دیگه نفر دوم نمی تونه اونو باز کنه

dadsara
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 15:43 عصر
سلام
چند روز قبل من یک تاپیک با عنوان (سطح دسترسی به فرم و فیلد ) ایجاد نمودم ، و روش آنرا نیز به کمک دوستان پیدا نموده ام که همه چیز از داخل برنامه توسط مدیر نرم افزار کنترل شود ، انشاءاله بزودی آنرا تکمیل می کنم و در اختیار سایر کاربران قرار می دهم
هرچند اگر کسی بخواهد خود می تواند با توجه به ارائه راه حل آنرا زودتر کامل کند

shervinrad
جمعه 07 اسفند 1388, 16:41 عصر
سلام من بالاخره این مشکل رو حل کردم که فایلی با چند کاربر داشته باشه با دسترسی متفاوت برای هر کاربر
فردا حتما برنامشو براتون میذارم اگه هم مشکلی بود بهم خبر بدید تا فردا

hasanr
سه شنبه 10 فروردین 1389, 12:30 عصر
با عرض معذرت اگه همه پستها مثل پستهای این تاپیک بشن دیگه امکان پیدا کردن یک مطلب حتی برای کاربران دارای اینترنت پر سرعت هم ممکن نخواهد بود :<br />
در پست دوم آدرس تاپیک معرفی شده وجود ندارد <br />
گویا زمان برای نویسنده پست سوم متوقف شده و ایشان همچنان منتظر فردای موعود می باشند

Profesorjd
سه شنبه 10 فروردین 1389, 13:46 عصر
با سلام
اين آدرس :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=205184

hasanr
سه شنبه 10 فروردین 1389, 14:20 عصر
سلام

اگر بنده حرفی زدم بخاطر پیدا نکردن تاپیک در این مورد نبود چون در فروم چند تاپیک مختلف در این مورد وجود داردهدف اصلی این بود که دوستان در نوشن مطلب دقت کنند
از نکته سنجی و پاسخ سریع شما هم ممنونم

shervinrad
شنبه 09 بهمن 1389, 08:25 صبح
با عرض معذرت اگه همه پستها مثل پستهای این تاپیک بشن دیگه امکان پیدا کردن یک مطلب حتی برای کاربران دارای اینترنت پر سرعت هم ممکن نخواهد بود :<br />
در پست دوم آدرس تاپیک معرفی شده وجود ندارد <br />
گویا زمان برای نویسنده پست سوم متوقف شده و ایشان همچنان منتظر فردای موعود می باشند

دوست عزیز hasanr
با سلام و با عرض پوزش از اینکه بعد اون پست من یک سری مشکلات برام پیش اومد که برنامه نویسی و تمام کارامو رها کردم تا الان که خدمتتون برگشتم حدود یک هفته ای میشه

جهت رفع گلایه ها
این برنامه رو که قرار بود بزارم الا ن میزارم و همچنین این برنامه روش بستن دکمه شیفت هم توش قرار داده شده همچنین اسپلاش اسکرین هم دارد میتونید استفاده بفرمائید

فقط اینو بگم که پسورد کد کاربری 100 مربوط به رستمی 7593 می باشد

aviation
شنبه 09 بهمن 1389, 22:55 عصر
با سلام
اگه میشه دسترسی به تمام فرم ها و جداول و مودل ها را باز کنید تا بتونیم کمی از روش تقلب کنیم:))

shervinrad
یک شنبه 10 بهمن 1389, 13:05 عصر
خدمت دوستان عزیز عرض کنم که این فایل کاملا باز است البته با کاربری کاربر رستمی که همانطور که گفته شد پسوردش 7593 است
و تمامی عناصر از جدول گرفته تا ماژول ها باز هستش
اگر می خواهید که دکمه شیفت فعال و یا غیر فعال شود با کاربری رستمی وارد شده و در قسمت مدیریت برنامه کلیک کنید و سپس قفل محیط طراحی را زده و در نهایت اگر دکمه no را بزنید از این پس اگر ابتدا دکمه شیفت را نگه داشته و سپس روی فایل مورد نظر دابل کلیک کنید می بینید که تمام عناصر نمایان میشوند ( ضمناً دکمه شیفت را تا نمایان شدن نگه دارید )
اگه سوال دیگه ای بود درخدمتم

aviation
یک شنبه 10 بهمن 1389, 22:49 عصر
بله دوست عزیز اما بعضی از فرم ها باز نیست یا ما نمی تونیم ببینیم:((
مثل فرم changepass , splashscreen , user

shervinrad
سه شنبه 12 بهمن 1389, 14:22 عصر
دوست عزیز
شما بعد از باز کردن برنامه روی گزینه access options کلیک کرده و به قسمت تنظیمات فایل برید سپس در قسمت سمت چپ همانند تصویر current database کلیک کرده و سپس روی دکمه ...navigation options کلیک کرده و در پنجره باز شده همانند تصویر گزینه show hidden objects را تیک بزنید سپس با زدن ok پنجره ها را ببندید و از برنامه خارج شوید با نگه داشتن دکمه شیفت دوباره برنامه رو باز کنید الان همه فرمها در دسترس هستند

راضی شدید دوست عزیز
فقط تشکر یادتون نره