PDA

View Full Version : سوال: از کدام روش برای تهیه گزارشات استفاده کنم؟

saghari
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 18:10 عصر
با سلام
برای تولید گزارشات یک نرم افزار کاربردی تحت وب از کدامیک از موارد زیر استفاده کنم بهتره؟
Fast Report
Telerik Report
SSRS
Active Report
استفاده از کدهای Html
Crystall Report

لازمه موارد زیر رو هم توضیح بدم:
این رو برای یه پروژه تجاری میخوام نه آموزشی.
بانک اطلاعاتی SQL هست.
بعضی از گزارشات حجم زیادی از دیتا رو باید نشون بدن (حدود 20 درصد گزارشات سیستم)
فیلدهایی در دیتا بیس هست که در اونها ترکیب حروف و اعداد فارسی و لاتین وجود داره (منظورم اینه که روش مورد استفاده مشکل نمایش از اینها رو نداشته باشه)
ضمنا من قبلا در برنامه های ویندوزی از کریستال ریپورت استفاده کردم ولی با روش های دیگه فعلا آشنایی ندارم.(انشاءالله بعد از دریافت نظر عزیزان در مورد روش پیشنهادی مطالعه کرده و گزارشات نرم افزار رو با اون طراحی میکنم)

بسیار ممنون میشم تا اگف دوستان تمایل دراشتن راهنمایی کنن، دلیل انتخابشون و برتری روش پیشنهادی نسبت به سایر روش ها رو هم بگن.

قبلا از توجه شما ممنونم

sjhosseini
پنج شنبه 06 اسفند 1388, 10:27 صبح
یه نظر من Stimul report
توی سایتش هم کلی آموزش تصویری هست

saghari
پنج شنبه 06 اسفند 1388, 16:57 عصر
ممنون از توجه شما
راستش تو این جند روز هم که مطالعه کردم به نظر میاد قابلیت ها و راحتی استفاده از دو تا از این ابزارها یعنی SSRS و Stimul report مناسب تر از بقیه است و ظاهر بهتره یکی از این دو رو انتخاب کنم (البته منظورم این نیست که بقیه نامناسب هستند)
اما بین انتخاب این 2 تا کاملا موندم چون قابلیت هایی که تو مقالات ارائه شده در مورد این 2 تا خوندم هر کدوم در نوع خودشون خوب هست.
راستی دوست عزیز شما که Stimul report رو پیشنهاد فرمودید میشه راهنمایی کنید کدام ادیشن از این نرم افزار رو استفاده کنم؟

ممنون

Hossein Bazyan
پنج شنبه 06 اسفند 1388, 17:10 عصر
یه نظر من Stimul report
توی سایتش هم کلی آموزش تصویری هست

سلام
دوست عزیز به قیمتش توجه کردی ؟
برای Site Licence از 300 تا شروع میشه !

saghari
جمعه 07 اسفند 1388, 03:11 صبح
با توجه به اینکه میخوام برای پروژه تجاری استفاده کنم هزینه اش زیاد مهم نیست. فقط انتخاب مناسبترین و کارامدترین گزینه برام اهمیت داره

از توجه شما هم ممنون