PDA

View Full Version : سوال: لود شدن یه فرم خداحافظی در پایان برنامه ؟!

MSN_Issue
جمعه 07 اسفند 1388, 21:16 عصر
سلام به همه ...
می خواستم ببنم که چطور میشه یه فرم برای خداحافظی در پایان برنامه (وقتی که فرم اصلی بسته میشه ) ظاهر کرد ؟!
با تشکر /. مسعود

nasime_shomal
جمعه 07 اسفند 1388, 21:27 عصر
توی پنجره properties روی avent کلیک کن. از لیست گزینه formclosed رو انتخاب کن و در نهایت توی رویداد کلوز فرمت که درست کردی دستورت رو تایپ کن مثل کد زیر:

private void Form1_FormClosed(object sender, FormClosedEventArgs e)
{
MessageBox.Show("haha");
}

MSN_Issue
جمعه 07 اسفند 1388, 21:35 عصر
مثل اینکه منظورمو خوب نرسوندم ... !
من میخوام که برنامه محو بشه ، بعد یه صفحه بیاد که مثلا توش نوشته باشه : "برنامه نویس : ..."
یه چیز تو مایه های تبلیغات و تشکر از استفاده ... !!

ایمان مدائنی
جمعه 07 اسفند 1388, 21:41 عصر
سلام !
تو رويداد FormClose فرمت دستور باز شدن يك فرم جديد كه توش مشخصاتي رو كه مي خواي به كاربر نشون بدي بنويس !
بعد تو همون فرم مشخصات يك تايمر بزار و دستور بده بعد از چند ثانيه برنامه را ببنده !
Application.Exit();
اگه بلد نبودي با تايمر كار كني پيام بده تا بهت ياد بدم !

MSN_Issue
جمعه 07 اسفند 1388, 21:56 عصر
سلام !
تو رويداد FormClose فرمت دستور باز شدن يك فرم جديد كه توش مشخصاتي رو كه مي خواي به كاربر نشون بدي بنويس !
بعد تو همون فرم مشخصات يك تايمر بزار و دستور بده بعد از چند ثانيه برنامه را ببنده !
Application.Exit();
اگه بلد نبودي با تايمر كار كني پيام بده تا بهت ياد بدم !
من تو اون فرمی که میخواد آخر برنامه بیآد یه تایمر گذاشتم که بعد از چند ثانیه خودش بسته میشه !!!
اما به هرحای تو این روشهای مطرح شده یا فرم اصلی و فرم خداحافظی باهم بسته میشن (بعد از سپری شدن تایمر فرم خداحافظی )، یا باهم بسته میشن (بدون توجه به تایمر فرم خداحافظی )!!!
ولی من میخوام فرم اصلی بسته بشه و بعد از اون فرم خداحافظی نمایان و پس از طی شدن زمان تایمر ، اون هم بسته بشه ... !

debugger
جمعه 07 اسفند 1388, 22:23 عصر
چون قرار بعد از مدت زمان اندک برنامه بسته بشه

فرم اصلی را هاید کن . و بعد در رویداد FormClosing که یک فرم را فراخوانی کردی و براش تایمر گزاشتی

دستور خروج را اینطوری بنویس تا فرم هاید شده هم خارج بشه

Application.ExitThread();