PDA

View Full Version : سوال: Break Point کار نمی کند !!

Amiram
شنبه 08 اسفند 1388, 11:02 صبح
سلام
من یک وب سایت دارم که همه جا درست کار می کنه ولی به تازگی رو نوت بوکم که ریختمش برای debug کردنش مشکل دارم .
وقتی جایی از برنامه Break Point می ذارم اونجایی که گذاشتم رد میشه و وقتی می رم روی Break Point یک مثلث زرد رنگ علامت احتیاط میاد و این رو می نویسه :
the breakpoint will not currently be hit. The source code is different from the original version .
البته بازم ادامه داره اگه کسی خواست بقیه اش هم می ذارم .:لبخند:
الان یه 3 روزی میشه دارم باهاش ور می رم و نمی شه و خیلی هم گشتم و هر کاری رو گفتن انجام دادم ولی هیچ کدوم نشده .
از Garbage Collection و پاک کردن Temperory و دوباره نصب کردن Visual Studio و یه سری دستکاری تو options ولی هیچکدوم بدرد نخورده . :عصبانی++::گیج:
ویندوزم 7 هستش نمی دونم که ربطی داره یا نه .:متفکر:
یه چیز دیگه اینکه یه برنامه دیگه می سازم مشکلی ندارم و با فقط همین سایت مشکل داره .
ممنون .

mehdi.mousavi
شنبه 08 اسفند 1388, 16:58 عصر
سلام من یک وب سایت دارم که همه جا درست کار می کنه ولی به تازگی رو نوت بوکم که ریختمش برای debug کردنش مشکل دارم . وقتی جایی از برنامه Break Point می ذارم اونجایی که گذاشتم رد میشه و وقتی می رم روی Break Point یک مثلث زرد رنگ علامت احتیاط میاد و این رو می نویسه : the breakpoint will not currently be hit. The source code is different from the original version . البته بازم ادامه داره اگه کسی خواست بقیه اش هم می ذارم .:لبخند: الان یه 3 روزی میشه دارم باهاش ور می رم و نمی شه و خیلی هم گشتم و هر کاری رو گفتن انجام دادم ولی هیچ کدوم نشده . از Garbage Collection و پاک کردن Temperory و دوباره نصب کردن Visual Studio و یه سری دستکاری تو options ولی هیچکدوم بدرد نخورده . :عصبانی++::گیج: ویندوزم 7 هستش نمی دونم که ربطی داره یا نه .:متفکر:
یه چیز دیگه اینکه یه برنامه دیگه می سازم مشکلی ندارم و با فقط همین سایت مشکل داره .
ممنون .

سلام.
توی فایل web.config اتون، خصیصه debug از compilation element باید true باشه. آیا اینطور هست؟ Application در چه فضای آدرسی ای اجرا میشه؟ آیا سعی کرده اید که پورتی که در Cassini Web Server بصورت پیش فرض انتخاب میشه رو تغییر بدید و مجددا آزمایش کنید؟ اگر برنامه شما حاوی Module های مختلفی هستش، توی هر کدوم از ماژولها یک Space بزنید تا مجددا برنامه Rebuild بشه... (چیز دیگه ای الان به ذهنم نمیرسه).

موفق باشید.