PDA

View Full Version : بهترین کتاب فارسی؟؟

amir-yeketaz
شنبه 08 اسفند 1388, 15:55 عصر
سلام خدمت همه ی سی شارپ کارا
یه سوال دارم و اونم اینه که به نظر شما بهترین کتاب فارسی در آموزش سی شارپ برایه کسی که یه ترم سی پاس کرده چیه؟؟
حالا نگین که سی پاس کردن دلیل نمیشه که چی ...
من تا اونجایی که سی رو بهمون گفتن خوب بلدم (تا فایل باینری و لیست پیوندی و استراکت...)
حالا میخواد پی دی اف باشه یا کتاب عادی فقط فارسی باشه؟؟؟
من با یه سری کتابا آشنایی دارم مثه کتاب محمد هاشمیان که 951 صفحه است و تا 130 صفحشو خوندم البته این اولاش برام خیلی سادس و فقط با سینتکس سی شارپ دارم آشنا میشم حالا به نظر شما این کتابو به همراه پیشرفته ی خود دانشگاه که سی شارپه و مرجعش هم کتاب دایتله(البته زبان اصلی) ادامه بدم یا نه روش دیگه ای هست که بهتره؟؟؟:متفکر:
ممنون از همه

Nima NT
شنبه 08 اسفند 1388, 16:55 عصر
به نظر من کتاب مرجع کامل #C از انتشارات ساحر کتاب جامع و خوبی هست ولی 2 مشکل داره ؛ اولیش اینه که کمی گرون هست و دومیش این هست که به علت زیاد بودن مطلب احتمال خستگی و سردرگمی دانشجو رو به دنبال داره.
ولی در کل کتاب فوق العاده کاملی هست.

mohammad diba
شنبه 08 اسفند 1388, 17:05 عصر
سلام به نظر من C#2008 انتشارات نما کتاب خیلی خوبی و کامل هم هست

Amir 2010a
شنبه 08 اسفند 1388, 17:15 عصر
سلام
کتاب pdf آموزش سی شارپ اسلام احمد زاده بد نیست و کمی سطح آن بالاتر از هاشمیان است اما زیاد به منابع فارسی دلتون رو خوش نکنید منابع لاتین هم زیادتر و هم جدیدتر است و تا دوستان عزیزحمت ترجمه اونو بکشن کمی طول میکشه (وقت = زمان = طلا !!!)

farshadvl
شنبه 08 اسفند 1388, 17:27 عصر
کتاب آموزش سی شارپ آقای احمد زاده که دو جلد هست
کتاب خیلی خوبی هست جلد اولی 21000 و دومی 19000 فکر میکنم باشه

Amir 2010a
شنبه 08 اسفند 1388, 17:33 عصر
من یک pdf از اسلام احمدزاده دارم که رایگانه و 570 صفحه است
اگه ایشون کتاب چاپ کردن حتما باید همین pdf رایگان باشه که .........:عصبانی++:

bache_net
شنبه 08 اسفند 1388, 18:37 عصر
بخش هایی از کتاب اسلام احمدزاده یک کپی غیر اخلاقی از کتاب آقای هاشمیان است که نویسنده کتاب هیچ اشاره ای نکرده که این مطالب را از کجا آورده است. به طور مثال اگر بخش بانک اطلاعاتی این دو کتاب را مقایسه کنید می بینید که بسیاری از مطالب این کتاب همان مطالب کتاب هاشمیان است حتی عکس ها و جمله بندی مطالب هم هیچ تغییری نکرده است. در ضمن این کتاب به شکل کاغذی چاپ می شد و اگر PDF آن هم آمده است مدتی پس از چاپ کتاب بوده است.

amir-yeketaz
شنبه 08 اسفند 1388, 18:48 عصر
من می خوام بیشتر در مورد کتاب محمد هاشمیان بدونم و آیا این که از همون ابتدا برنامه گرافیکی نوشته میشه با باتن و تکس باکسو اینا (ایا مفهموم اینا در ادامه ی کتاب هست)
در کل می خوام بگم آیا این کتاب چیزی هست که جا بگذاره؟؟؟
البته چیزهایی رو که خودش گفته رو ؟؟؟
بعد یه چیزه دیگه یعنی کتاب اسلام احمد زاده بهتر از کتاب محمد هاشمیانه؟!

amir-yeketaz
شنبه 08 اسفند 1388, 21:23 عصر
:اشتباه::متفکر::ناراحت: