PDA

View Full Version : سوال: 2 سوال در مورد لیست باکس

toopdanlod
یک شنبه 09 اسفند 1388, 18:26 عصر
سلام دوستان عزیز من 2 سوال در مورد کار با لیست باکس دارم
چه کار کنم که وقتی روی آیتم ها راست کلیک کردم یه منو باز بشه وقتی هم روی قسمت خالی لیست باکس کلیک کردم یه منوی دیگه باز بشه
وقتی ماوس روی آیتم های لیست باکس میره مثل رفرش ویندوز آیتم ها چند صدم ثانیه پاک میشه و دوباره ظاهر میشه. چه کار کنم گکه اینطوری نشه
ممنون

Alirezanet
یک شنبه 09 اسفند 1388, 22:20 عصر
در مورد سوال 1 که راه منطقی وجود نداره ... ولی اگه برنامتو با WPf مینوشتی یه راه هایی بود !!
شابدم بتونی با Wpf یه کنترل textbox با منو بسازی و توی برنامتون استفاده کنی
و سوال دوم هم :
باید بگم که احتمالا توی روال MouseMove لیستت یه کدی داری که وقتی میخواد اجرا شه یه لحظه حافظرو اشغال میکنه ... که میشه با یه شرط از اجرا شدن بیموردش جلوگیری کرد !

karim orooji
دوشنبه 10 اسفند 1388, 02:28 صبح
سلام دوستان عزیز من 2 سوال در مورد کار با لیست باکس دارم
چه کار کنم که وقتی روی آیتم ها راست کلیک کردم یه منو باز بشه وقتی هم روی قسمت خالی لیست باکس کلیک کردم یه منوی دیگه باز بشه
وقتی ماوس روی آیتم های لیست باکس میره مثل رفرش ویندوز آیتم ها چند صدم ثانیه پاک میشه و دوباره ظاهر میشه. چه کار کنم گکه اینطوری نشه
ممنون

با سلام به دوست گرامی
این برنامه اگر در تکس باکس کلیک کنی یک منو برات باز میشه
یک مشکل داره منو رو یکم دور تر از تکس باکس باز میکنه
برای دکمه یک کاری کردم

بین چطوره

toopdanlod
دوشنبه 10 اسفند 1388, 11:20 صبح
باید بگم که احتمالا توی روال MouseMove لیستت یه کدی داری که وقتی میخواد اجرا شه یه لحظه حافظرو اشغال میکنه ... که میشه با یه شرط از اجرا شدن بیموردش جلوگیری کرد !

برای کامل شدن برنامم باید تو روال Mousemove کد بذارم اما هوز نذاشتم و لی اینطوری میشه

این برنامه اگر در تکس باکس کلیک کنی یک منو برات باز میشه
یک مشکل داره منو رو یکم دور تر از تکس باکس باز میکنه
برای دکمه یک کاری کردم

ممنون روش کار می کنم

toopdanlod
دوشنبه 10 اسفند 1388, 18:01 عصر
سلام دوستان عزیز
سوال 1 حل شد، باید توی روال moseMove تعریف کنیم که اگه کلیک راست زده شد، منو رو اجرا کن

فقط میمونه مکان باز شدن منو که بد جا باز میشه
اگه میشه توی این کار کمکم کنید

Alirezanet
سه شنبه 11 اسفند 1388, 00:02 صبح
سوالت اول یه چیز دیگه بود فکر کنم ... ولی اگه میخوای یه منو برای مثلا یه تکست باکس بسازی این کارا لازم نیست ...
فایل ضمیمرو یه نیگاه بنداز !!!!!!!!:متعجب:

toopdanlod
سه شنبه 11 اسفند 1388, 09:02 صبح
سوالت اول یه چیز دیگه بود فکر کنم

سلام دوست عزیز
نه سوال چیز دیگه ای نبود
من می خواستم که روی قسمت خالی راست کلیک کردم یه منو باز بشه (تو روال MouseMove باید کدشو بنویسم)
و اینکه اگر روی آیتم ها کلیک راست کردم یه منو دیگه باز بشه ( تو روال MouseClick باید کدشو بنویسم)

از فایلی هم گذاشتی ممنون