PDA

View Full Version : سوال: ایده برای پروژه پایانی

Ashkan_h12
یک شنبه 09 اسفند 1388, 21:27 عصر
سلام خدمت استادان محترم.من دانشجوی IT ترم آخرم.C# چند وقتیه شروع کردم به خوندن (کتاب هاشمیان). اگه لطفی بکنید و با 1 موضوع راهنماییم کنید که بتونم از پسش بر بیام ممنون می شم. چون من یک مبتدی هستم و الان خودم چیزی به فکرم نمی رسه.
پی نوشت : موضوع برای پروژه پایانی کارشناسی می خوام.
با تشکر.

asefy2008
سه شنبه 11 اسفند 1388, 11:47 صبح
سلام دوست من
الان تو ایران همه(تقریبا) دارن پروژه پایانی شون رو سایت می سازن یا برنامه های تحت ویندوز نظر من این هست که بری دنبال پروژه های که در آنها از هوش مصنوعی استفاده شده یا ساخت آنتی ویروس ، تشخیص هویت ،شارژر بیسیم ،ساخت بازی ، پردازش تصویر و امثال این ها.

ولی اگر باز هم علاقه داری به پروژه های طرحی سایت یا برنامه های تحت ویندوز :

فروشگاه کتاب
فروشگاه لوازم برقی(جارو برقی و...)
سیستم فروش بلیط
سیستم حقوق و دستمزد
فروشگاه اینترنتی
فرهنگ لغت
و ...

saba106
سه شنبه 11 اسفند 1388, 16:08 عصر
سلام منم دانشجوی ترم آخر IT هستم و برای پروژه پایانی دنبال موضوع میگشتم. چند وقتی هست که دارم رو پروژه کتابخونه کار میکنم (winapplication). به نظرتون برای پروژه پایانی مناسبه یا خیلی سطح پایینه؟ در ضمن من مبتدی هستم:خجالت:
مرسی

asefy2008
سه شنبه 11 اسفند 1388, 20:53 عصر
سلام منم دانشجوی ترم آخر IT هستم و برای پروژه پایانی دنبال موضوع میگشتم. چند وقتی هست که دارم رو پروژه کتابخونه کار میکنم (winapplication). به نظرتون برای پروژه پایانی مناسبه یا خیلی سطح پایینه؟ در ضمن من مبتدی هستم:خجالت:
مرسی
مناسب بودن یا خیلی سطح پایین بودنش به مهارت فرد برمی گرد ولی عرض بنده این هست که بازار از این پروژه ها پر شده و خلاقیتی هم در اون نیست به نظر من یا فرد نباید یک پروژه رو شروع کنه یا اگر کرد نه تنها بدرد حالش بخوره بلکه بدرد آینده و جامعه هم بخوره.
موفق باشید.

Shahram_Shobeiri
دوشنبه 09 فروردین 1389, 09:27 صبح
به نظر من به یه پروژه سخت افزاری، نرم افزاری فکر کنید. برید تو حوزه روباتیک. هم از لحاظ کلاس کاری خیلی بالاتر از پروژه های بر مبنای دیتا بیسه و هم کلی چیز یاد خواهید گرفت.

stahad1
سه شنبه 19 مرداد 1389, 00:07 صبح
پروژه فروشگاه خرید و فروش لازم دارم