PDA

View Full Version : ارسال محتويات يک فرم در body ايميل ؟

ab_ir_007
دوشنبه 10 اسفند 1388, 09:57 صبح
سلام به همه دوستان

من قصد دارم محتويات يه فرم رو که کاربر پرش ميکنه به عنوان يه گزارش تحت body يه ايميل ارسال کنم. آيا اين کار با asp.net امکان پذيره؟

مرسي از راهنمايي شما عزيزان

m.hamidreza
دوشنبه 10 اسفند 1388, 21:23 عصر
بله امکان پذیر هست شما ASP.NET دست کم نگیر عزیز برادر:لبخندساده: باهاش فضا هم میشه رفت!
محتویات Textbox ها رو که داری؛ یه تمپلیت HTMLای هم برای body ایمیل درست میکنی و ... .
در مورد ارسال ایمیل جستجو بفرمایید.

ab_ir_007
سه شنبه 11 اسفند 1388, 08:21 صبح
بله امکان پذیر هست شما ASP.NET دست کم نگیر عزیز برادر:لبخندساده: باهاش فضا هم میشه رفت!
محتویات Textbox ها رو که داری؛ یه تمپلیت HTMLای هم برای body ایمیل درست میکنی و ... .
در مورد ارسال ایمیل جستجو بفرمایید.

جناب m.hamidreza

راستش من تازه کارم ، ممکنه در مورد ساخت تمپليت HTMLي يه کم توضيح بدين ، اگه اصطلاح تخصصي و لينک راهنما هم معرفي کنيد ممنون ميشم.

با تشکر

m.hamidreza
سه شنبه 11 اسفند 1388, 09:28 صبح
علاوه بر ASP.NET شما با HTML (http://www.w3schools.com/html/default.asp) هم باید آشنا باشین.
منظورم از تمپلیت یه جدول HTMLای هست که محتویات Textbox ها رو در tdهاش میذارین تا چینش درستی در صفحه داشته باشن. مثلا متونید یه متغیر string تعریف کنید و کدهای HTMLجدول رو بانضمام محتویات Textbox هارو توش بریزین و این متغیر string رو بعنوان body ایمیل ارسال کنین.
موفق باشید.

ab_ir_007
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 11:44 صبح
علاوه بر ASP.NET شما با HTML (http://www.w3schools.com/html/default.asp) هم باید آشنا باشین.
منظورم از تمپلیت یه جدول HTMLای هست که محتویات Textbox ها رو در tdهاش میذارین تا چینش درستی در صفحه داشته باشن. مثلا متونید یه متغیر string تعریف کنید و کدهای HTMLجدول رو بانضمام محتویات Textbox هارو توش بریزین و این متغیر string رو بعنوان body ایمیل ارسال کنین.
موفق باشید.

جناب m.hamidreza
با تشکر از پاسخ شما ، من دقيقا همين کارو کردم ، يعني آبجکتها تويه جدول هستند، بعد متغيرهايي ازنوع stringwriter و HtmlTextWriter تعريف کردم که در زير مينويسم، بعدش کل اطلاعات فرم مورد نظرمو که تو UserControl گذاشته بودمو ميدم بهش ولي Error ميگيره:

StringWriter SW = new stringWriter();
HtmlTextWriter TW = new HtmlTextWriter();
this.UserControl.RenderControl(TW);
string _HtmlBody = SW.tostring();

اما بعد اجرا ميگه
Control of type 'TextBox' must be placed inside a form tag with runat=server

ممکنه درمورد خطا و نحوه استفاده از RenderControl توضيح بدين؟

با تشکر