PDA

View Full Version : ساخت یک شی که شامل 4 شی باشد

aghayex
دوشنبه 10 اسفند 1388, 18:21 عصر
با سلام
به قولی یه استایل می خواستم تعریف کنم که در اون یه border , rectangle و یه label باشه و با یه دکمه هر چقدر که خواستم از اون استایل تولید کنم . اگه کسی در این 2 مورد چیزی می دونه کمک کنه ممنون می شم

رضا عربلو
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 15:16 عصر
سوال شما بسیار گنگ می باشد.
شما می خواهید یک style تعریف کنید. این style را برای چه کنترلی مدنظر دارید؟
"و با یه دکمه هر چقدر که خواستم از اون استایل تولید کنم" من که چیزی نفهمیدم. استیل را یکبار داخل برنامه تعریف می کنند......

aghayex
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 18:08 عصر
با عرض سلام خدمت دوست عزیز
می یه جدول دارم که در اون یه سری اصطلاحات در اون ذخیره می شن (مثل مقاطع تحصیلی ) حالا برای اون یه فرم یا یه ویندوز ساختم که در این فرم بتونم یه اصطلاح جدید ایجاد کنم , یا حذف کنم , یا ویرایش کنم . در پایین اینها موقعی که فرمم نمایش داده می شه اصطلاحات ذخیره شده هم نمایش داده می شن حالابرای زیبا سازی اونها هر کدوم از اصطلاحات رو درون یه چیزی شبیه به عکس ضمیمه شده می خوام قرار بردم که هر کدم شامل :border , rectangle , label هستند گفتم به تعداد معینی در یه گرید یا چیزه دیگه قرار بدم اما چون تعداد اصطلاحات متغییر هستند نمی شه . در بالا گفتم که امکان داره که من یه شی تعریف کنم که شامل این اشیاء باشه و در کد نویسی امکان حذف یا ایجاد اون باشه . ممنون

aghayex
شنبه 15 اسفند 1388, 22:40 عصر
کمک:عصبانی++:

رضا عربلو
یک شنبه 16 اسفند 1388, 16:07 عصر
<Window x:Class="WpfApplication2.Window1"
xmlns="http://schemas.microsoft.com/winfx/2006/xaml/presentation"
xmlns:x="http://schemas.microsoft.com/winfx/2006/xaml"
Title="Window1" Height="300" Width="300">
<Window.Resources>
<Style TargetType="{x:Type Button}" x:Key="B1">
<Setter Property="Template">
<Setter.Value>
<ControlTemplate>
<Border BorderBrush="Yellow" BorderThickness="10" Background="Green">
<ContentPresenter/>
</Border>
</ControlTemplate>
</Setter.Value>
</Setter>
</Style>
</Window.Resources>
<Grid>
<Button Style="{StaticResource B1}">
Sample
</Button>
</Grid>
</Window>

aghayex
یک شنبه 16 اسفند 1388, 19:11 عصر
با تشکر
من می خوام با کد این دکمه رو ایجاد کنم و اونو در یه UniformGrid قرارشون بدم اگه میشه روش ایجاد شی رو با کد نویسی بگید ممنون می شم