PDA

View Full Version : انواع كامپوننت در سي شارپ دات نت

mshirzad68
دوشنبه 10 اسفند 1388, 17:46 عصر
سلام دوستان عزيز، برنامه نويسان حرفه اي عزيز.
دوستان من يك سوال داشتم : من چند روز پيش از اهواز يه Component Collection كه 2 دي وي دي هم هست خريدم...اونم فقط برا اينكه به كامپوننت Stimul Report نياز داشتم و بخاطرش 130KM تا اهواز رفتم...حالا من اسم اين كامپوننت هايي كه تو دي وي دي موجود هستن رو مينويسم كه هر كدوم از دوستان در صورت داشتن اطلاعات در مورد هر كدوم لطف كنن و يه توضيحي بدن كه كاربرد اين كامپوننت ( ها ) چي هست .كه هم من و هم بقيه دوستان استفاده كنيم...با تشكر...محسن شيراده .
ضمناً من تو اينترنت هم هر چي سرچ كردم فقط در حد دانلود رايگان اين كامپوننت ها ( البته نه همه ) كه براي بعضيهاشون هم هيچ توضيحي نبود، در كل تقريباً چيزي پيدا نكردم.
يه پوشه داره به نام Other كه حدود 100 كامپوننت توش هست كه اونا رو هم به نوبت ميزارم.
خدا رو چه ديدين ؟ شايد اين يه تاپيك جامع و فعال براي بحث ، تبادل نظر و دانلودكامپوننت ها شد.
Aspose
Catalyst
Chilkat
Component Art
Component One
Core Labs
Dev Component .NetBar
Devexpress
DevForce
Dundas
EMS
FarPoint
Infragistics
Janus
JetBrains
mCore
NevronVision
Net Advantage Select 2009
PrimoBurner
PureComponents
Red Gate
SkinCrafter
SkySof
Sunisoft IrisSkin
Syncfusion
Telerik RadControls
Xceed
StimulReport

debugger
دوشنبه 10 اسفند 1388, 20:13 عصر
2 dvd مال شرکت دریا سافت را بهت دادند . دریا سافت هم اومده از شرکت علائدین کپی کرده

و همه این کامپوننت ها نسخه های کرک شده هستند که همشون را از اینترنت دانلود کرده اند.

لینک دانلود همه چیز هایی که بالا نوشتی براحتی میشه از اینترنت پیدا کرد

مثلا برو rapidlibrary.com یا سایت های torrent و ....

گذاشتن کامپوننت های کرک شده هم در این انجمن خلاف است و در صورت مشاهده تاپیک شما شهید خواهد شد

در مورد توضیحات هم گوگل همه چیز را به شما یاد میده .

Amir 2010a
دوشنبه 10 اسفند 1388, 20:33 عصر
سلام عزیزان
این کامپوننت ها رو نمیشه Upload کرد؟

mshirzad68
دوشنبه 10 اسفند 1388, 20:46 عصر
2 dvd مال شرکت دریا سافت را بهت دادند . دریا سافت هم اومده از شرکت الاعدین کپی کرده

و همه این کامپوننت ها نسخه های کرک شده هستند که همشون را از اینترنت دانلود کرده اند.

لینک دانلود همه چیز هایی که بالا نوشتی براحتی میشه از اینترنت پیدا کرد

مثلا برو rapidlibrary.com یا سایت های torrent و ....

گذاشتن کامپوننت های کرک شده هم در این انجمن خلاف است و در صورت مشاهده تاپیک شما شهید خواهد شد

در مورد توضیحات هم گوگل همه چیز را به شما یاد میده .

من كه نگفتم مال دريا سافت نيست ! منظورتون علائدين هست؟!!!
مثل اينكه شما منظور من رو از زدن اين تاپيك متوجه نشدين...دوباره اون متن بالا رو اين دفعه با دقت بخونين...هر جا شو متوجه نشدين بگين من توضيح بدم.
مگه من گفتم نميشه از اينترنت دانلود كرد؟ پس اين كه نوشتم يعني چي؟ : "ضمناً من تو اينترنت هم هر چي سرچ كردم فقط در حد دانلود رايگان اين كامپوننت ها ( البته نه همه ) "
همينه كه ميگم كلاً متوجه نشدين منظور من چيه///من كجا كامپوننت كرك شده گذاشتم اينجا؟ اصلاً من كجا نوشتم كه اين تاپيك برا دانلود كامپوننت كرك شده هست؟ كجا نوشتم دانلود كامپوننت...احتمالاً شما يه تاپيك ديگه رو خوندين پاسخش رو اومدين نوشتين اينجا !
من گفتم اگه كسي توضيحي بلده بياد اينجا بنويسه كه من و بقيه استفاده كنيم.
حالا مشكل شما با اين قضيه چيه ، من نميدونم !

misoft.ir
سه شنبه 11 اسفند 1388, 08:31 صبح
سلام
من اونهایی رو که بلدم میگم
Dev Component .NetBar: این برای ضاهر فرم به کار میره و یکسری کامپوننت های پیشرفته تری نسبت به کامپوننت های خود ویژوال استودیو داره ، میتونی Sample اون رو از سایتش دریافت کنی که خیلی مفید و جامع هست.

Devexpress: هم کامپوننت های گرافیکی داره هم یه ابزار داره به نام CodeRush که به ویژوال استودیو اضافه میشه و در عین حال که یک کمی سنگین میکنه اما به شدت استفاده از اون رو به شماتوصیه میکنم.

Dundas: یک سری کامپوننت گرافیکی شامل نشانگر درجه یا درصد مانند نشانگر Cpu در ویندوز ویستا ، نمودارهای بسیار زیبا و کامپوننتی جهت کار با نقشه داره . Sample این مجموعه رو هم میتونی از سایت شرکتش دریافت کنی . حدود 40 مگابایت .

PureComponents:این هم تقریبا مثل Dev Component .NetBar میمونه.Sample این مجموعه هم خیلی کامله.

Janus و Sunisoft IrisSkin برای زیبا کردن فرم بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند که نمونه هاش رو در این تالار میتونی پیدا کنی.

اینها نظرات شخصی بنده بود و از انجا که علم امامت ندارم اگر اشتباه بود یا پیام بدید که درستش کنم یا خودتون درستش رو بنویسید.:لبخند:

davoodrm666_666
سه شنبه 11 اسفند 1388, 09:19 صبح
سلام
آقا شرکت ما تصمیم گرفته برای UI سیستم های خودش Devexpress رو بخره اما مشکل ما RTL این کامپوننت هست آیا این مشکل حل شده ؟

AliRezaPro
سه شنبه 11 اسفند 1388, 10:35 صبح
سلام
آقا شرکت ما تصمیم گرفته برای UI سیستم های خودش Devexpress رو بخره اما مشکل ما RTL این کامپوننت هست آیا این مشکل حل شده ؟
همچین شرکتی چرا باید End User باشه؟