PDA

View Full Version : اضافه کردن Property در حالت RunTime

ACorvinus
دوشنبه 10 اسفند 1388, 21:36 عصر
سلام.

بچه ها یه Property در زمان RunTime میشه به یه UserControl اضافه کرد؟

ACorvinus
سه شنبه 11 اسفند 1388, 16:02 عصر
خب آقای Sari-1369 جواب بدین، "چون معما حل شود آسان شود"!

sari-1369
سه شنبه 11 اسفند 1388, 17:25 عصر
من اصلا از سوال شما هیچ چی متوجه نمیشم .

ACorvinus
سه شنبه 11 اسفند 1388, 19:37 عصر
من اصلا از سوال شما هیچ چی متوجه نمیشم .

چندی پیش یه سوال پرسیده بودم که چجوری یه Property جدید به Usercontrol مون اضافه کنیم! و دوستان جواب دادن.

حالا میخوام ببینم میشه همین Property رو در زمان RunTime به UserControl اضافه کنیم؟

مثلا ما یه Propety به نام x از نوع bool به UserControl اضافه کردیم و میخواییم وقتی کاربر اینو True، ست (Set) می کنه یه Property جدید به نام y از نوع bool به UserControl اضافه شه!!!!

میشه :لبخند: ؟

sari-1369
سه شنبه 11 اسفند 1388, 20:32 عصر
اضافه شدن نه ولی میتونی کاری کنی که قابل مقدار دهی بشه یا نه . ( تو یه تایپیک دیگه بحث شد )

منظورتون از زمان اجرا همون وقتیه که کنترل شما میاد روی فرم ؟ یا اینکه برنامه اجرا میشه ؟ در حالت دوم مه اصلا منطقی نیست ، چون توی کد نویسی تا پرورپرتی وجود نداشده باشه نمیشه بهش دسترسی داشت و مقدارشو گرفت یا مقداری بهش داد .

ACorvinus
سه شنبه 11 اسفند 1388, 22:34 عصر
اضافه شدن نه ولی میتونی کاری کنی که قابل مقدار دهی بشه یا نه . ( تو یه تایپیک دیگه بحث شد )

منظورتون از زمان اجرا همون وقتیه که کنترل شما میاد روی فرم ؟ یا اینکه برنامه اجرا میشه ؟ در حالت دوم مه اصلا منطقی نیست ، چون توی کد نویسی تا پرورپرتی وجود نداشده باشه نمیشه بهش دسترسی داشت و مقدارشو گرفت یا مقداری بهش داد .

ممنونم. قانع نشدم.

sari-1369
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 02:05 صبح
الان شما با کجاش مشکل داری ؟ با این که نمیشه زمان اجرا پروپرتی اضافه کرد ؟

شما به من بگو فرضا تونستیم زمان اجرا پروپرتی اضافه کنیم ، کی میتونه به این پروپرتی دسترسی داشته باشه ؟

در ضمن به سوال من جواب ندادید ، منظورتون از زمان اجرا چه وقتیه .