PDA

View Full Version : سوال: رفتن به خط بعدی هنگام اضافه کردن یک خط به فایل خروجی

mahdi bg
سه شنبه 11 اسفند 1388, 10:49 صبح
سلام
اگر بخوام هر خط توی فایلی خروجی توی یک سطز چاپ بشه باید چکار کنم

مثلا کد زیر

for (int i = 0; i < length; i++)
{
System.IO.File.AppendAllText("Filename.txt", i.ToString());
}

خروجی پشت سر همه و میخوام زیر هم باشه
ممنون

ASKaffash
سه شنبه 11 اسفند 1388, 11:15 صبح
سلام

string[] S=new string[10];
for (int i = 0; i < S.Length; i++)
S[i] = i.ToString();
File.WriteAllLines(@"D:\MyFile.txt", S);

SMRAH1
سه شنبه 11 اسفند 1388, 11:23 صبح
System.IO.File.AppendAllText("Filename.txt" + Environment.NewLine, i.ToString());

FastCode
سه شنبه 11 اسفند 1388, 15:31 عصر
System.IO.File.AppendAllText("Filename.txt" + Environment.NewLine, i.ToString());

منظورتون
System.IO.File.AppendAllText("Filename.txt", i.ToString() + "\n"); نبود؟

SMRAH1
سه شنبه 11 اسفند 1388, 20:58 عصر
منظورتون
System.IO.File.AppendAllText("Filename.txt", i.ToString() + "\n"); نبود؟
سلام
شاید نوع دم دستیش این باشه،ولی اصلا این روش رو توصیه نمی کنم.
در واقع به نظر من بهتره به جای استفاده از n\ از همون NewLine استفاده بشه.چرا! چون:
1) اگر بعدا مایکروسافت هوس کرد به جای n\ از کاراکتر های دیگه ای استفاده کنه و .... ما نیاز به بازنگری کل برنامه نداشته باشم(این اتفاق یک بار از تغییر پلتفرم از داس به ویندوز افتاده!)
2) در ضمن قابل حمل بودن برنامه (توی ویندوز و دیگر سیستم عامل ها) رو هم نباید فراموش کرد.
3) این رو به عنوان یک عادت بپذیریم تا اگر یکی از دلایل فوق برقرار بود خود بخود از NewLine استفاده کنیم اگر برقرار نبود که ضرر نکردیم.
که برایند تمام این نکته ها ،همون نظر من میشه.البته این هم فقط نظر منه و شما مختارید قبول نکنید!!:چشمک:
در ضمن فکر نکیند کار سختیه،بعد از یه مدت (10،15 بار استفاده از NewLine) آنقدر عادت می کنید که دیگه اصلا دستتون به نوشتن n\ نمیره!
موفق باشید

FastCode
سه شنبه 11 اسفند 1388, 23:57 عصر
سلام
شاید نوع دم دستیش این باشه،ولی اصلا این روش رو توصیه نمی کنم.
در واقع به نظر من بهتره به جای استفاده از n\ از همون NewLine استفاده بشه.چرا! چون:
1) اگر بعدا مایکروسافت هوس کرد به جای n\ از کاراکتر های دیگه ای استفاده کنه و .... ما نیاز به بازنگری کل برنامه نداشته باشم(این اتفاق یک بار از تغییر پلتفرم از داس به ویندوز افتاده!)
2) در ضمن قابل حمل بودن برنامه (توی ویندوز و دیگر سیستم عامل ها) رو هم نباید فراموش کرد.
3) این رو به عنوان یک عادت بپذیریم تا اگر یکی از دلایل فوق برقرار بود خود بخود از NewLine استفاده کنیم اگر برقرار نبود که ضرر نکردیم.
که برایند تمام این نکته ها ،همون نظر من میشه.البته این هم فقط نظر منه و شما مختارید قبول نکنید!!:چشمک:
در ضمن فکر نکیند کار سختیه،بعد از یه مدت (10،15 بار استفاده از NewLine) آنقدر عادت می کنید که دیگه اصلا دستتون به نوشتن n\ نمیره!
موفق باشید

دوست عزیز من منظورم n\ یا newline نبود.منظورم جای اون بود(پارامتر اول یا دوم)