PDA

View Full Version : جابه جا شدن اشیا

وشتی حاتمی
سه شنبه 11 اسفند 1388, 15:03 عصر
من سایتی طراحی کردم.مشکلم اینجاست که در سیستم خودم همه ابزار سر جای خود هستند اما با سیستم های دیگر، اشیا و ابزار صفحه جایشان به هم می ریزد.باید چکار کنم که این مشکل حل شود

Mostafa_Dindar
سه شنبه 11 اسفند 1388, 15:20 عصر
مشكل اينه كه خوب طراحي نكرديد . ضمن اينكه از css براي طراحي Layout سايت استفاده ميكنيد بايد اندازه رزولوشن كامپيوترهاي مختلف رو هم در نظر بگيريد .

پ.ن :

منظورتون از ابزار ها چيه كه بهم ميريزه ؟

وشتی حاتمی
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 12:59 عصر
من همه چیز از قبیل TEXTBOX,COMBOBOXIMAGE و .... را در دروووون PANEL می ذارم .مشکل اینجاست که در سیستم های مختلف این پنل سر جای واقعی که من گذاشتم نیست وو گرنه بقیه ابزار سر جای خودشون هستند

Mostafa_Dindar
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 13:37 عصر
سلام . فارغ از اينكه شما جوابتون رو اينجا بگيريد و مشكلتون رو برطرف كنيد يا خير . اگر ميخواهيد به طور حرفه اي يك Web Developer شويد بايد HTML و CSS را به خوبي ياد داشته باشيد . ( لازم و البته نه كافي )

يك كتاب فارسي هست بنام XHTML , CSS از انتشارات ناقوس نوشته اليزابت ديكاسترو . خوندن اون فكر نميكنم بيشتر از 4-5 روز طور بكشه ولي مطالعه اون اونقدر بهتون كمك ميكنه كه در آينده از اين اشتباهات احتمالي جلوگيري كنيد . و ساعتها و شايد روزها در وقت صرفه جويي خواهيد كرد .

اگر هم علاقه اي به خوندن كتاب فارسي نداريد ميتونيد از سايت http://www.w3schools.com/ كه يك سايت آموزشي مخصوص اينكار هست استفاده كنيد .

بعضي وقتها خوندن بعضي كتابها ضروري هست و نميشه اونها رو دور زد . خواه ناخواه در آينده به اونها نياز خواهيد داشت .

موفق باشيد

وشتی حاتمی
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 11:11 صبح
میشه یکی راهنمایی کنه؟