PDA

View Full Version : گفتگو: ارتباط با Phone Dialer ویندوز جهت شماره گیر ی تلفن توسط اکسس

soroush_k12
سه شنبه 11 اسفند 1388, 21:05 عصر
سلام دوستان
هدف من از ایجاد این تاپیک این است که روشهایی که میتوان توسط اکسس جهت شماره گیر ی یک شماره تلفن خاص به مودم فرمان داد رو مطرح کنیم .مثل استفاده از Phone Dialer از داخل برنامه .البته من نمیدونم امکان داره یا نه؟
از دوستانی که در این رابطه اطلاعات دارند خواهش میکنم اطلاعاتشون رو مثل همیشه در اختیار دیگران هم قرار دهند.
با تشکر از همه

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 09:51 صبح
دوست خوب از كامپونت يا برنامه كمكي استفاده كن خيلي بهتر از اون كه گفتي

ryonis
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 11:28 صبح
سلام دوستان
هدف من از ایجاد این تاپیک این است که روشهایی که میتوان توسط اکسس جهت شماره گیر ی یک شماره تلفن خاص به مودم فرمان داد رو مطرح کنیم .مثل استفاده از Phone Dialer از داخل برنامه .البته من نمیدونم امکان داره یا نه؟
از دوستانی که در این رابطه اطلاعات دارند خواهش میکنم اطلاعاتشون رو مثل همیشه در اختیار دیگران هم قرار دهند.
با تشکر از همه
با سلام!
بنده علاوه بر سوال اين دوست عزيز، مي خوام بدونم آيا امكان راه اندازي Call Centre تونسط اكسس هست؟ يعني راهي وجود داره كه بشه باهاش توسط مودم كامپيوتر، شماره افرادي را كه با ما تماس مي گيرند را ذخيره كنيم (ID Caller) ؟

ضمناً دوستي كه فرمودن از كامپوننت استفاده كنيم مي فرمايند كه چطور بايد دنبال كامپوننت ها بود؟ آيا سايت يا منابع معتبري وجود دارد؟

soroush_k12
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 11:42 صبح
دوست خوب از كامپونت يا برنامه كمكي استفاده كن خيلي بهتر از اون كه گفتي
سلام دوست عزیز از توجه شما ممنونم
اگر ممکنه کمی بیشتر توضیح دهید و در صورت امکان یک برنامه نمونه هم آپ لود فرمایید

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 12:14 عصر
زماني كه با اكسس كار ميكردم براش نوشت من و اين كارها شدني هست