PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی:نحوه تحلیل پروژه نمایندگی سایپا به صورت تحت وب

zimzim
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 15:10 عصر
با سلام
من می خوام پروژه نمایندگی سایپا رو با ASp.net و سی شارپ بنویسم ولی دقیقا نمی دونم باید دنبال چه اطلاعاتی برم ؟ ودرضمن چه جوری شروع کنم ؟ به یک نمایندگی رفته ام ولی آنها یک سری اطلاعات کلی داده اند. :متفکر:

powerboy2988
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 18:03 عصر
فرقی نمی کنه که با چه زبانی می خوای پیاده سازی کنی
این لینکو دیدی؟
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=195778

zimzim
پنج شنبه 13 اسفند 1388, 10:05 صبح
آره من این لینک رو دیده بودم .
ولی آیا فقط استخراج این مطالب کافیه ؟ وبه نظرتون این پروژه می تونه جای کارزیادی داشته باشه؟

Asad.Safari
جمعه 14 اسفند 1388, 14:27 عصر
با سلام
من می خوام پروژه نمایندگی سایپا رو با ASP.NET و سی شارپ بنویسم ولی دقیقا نمی دونم باید دنبال چه اطلاعاتی برم ؟ ودرضمن چه جوری شروع کنم ؟ به یک نمایندگی رفته ام ولی آنها یک سری اطلاعات کلی داده اند. :متفکر:

اول باید دید که هدف نرم افزار چیست ؟ آیا نرم افزار برای تفریح ساخته می شود ؟ آیا نرم افزار همین طوری ساخته می شود ؟ نرم افزار ساخته می شود که یک بخش یا کل کاری که مشتری در صنعت و یا شغل و یا تجارت و ... خود انجام می دهد را انجام بدهد .

خوب گفتیم یک کاری را انجام می دهد , مطلوب این کار را فقط مشتری می داند . شما باید جویای این باشید که آنها چه کاری انجام می دهند و چه قسمت هایی از کار آنها امکان تبدیل به برنامه را دارد .

مشتری نمی داند اصلا نرم افزار چیست , باید به صورت Business باهاشون صحبت کنید . از آنها نخواهید برای شما مهندسی نیاز بکنند که نمی توانند .

موفق باشید