PDA

View Full Version : اپرا 10.50

Vahid_moghaddam
پنج شنبه 13 اسفند 1388, 16:20 عصر
http://twitteling.com/2010/03/browser-opera-10-50-has-been-released-for-windows/

AliReza Vafakhah
پنج شنبه 13 اسفند 1388, 23:29 عصر
من دیروز دان کردم .

تغییرات اساسی تو نسخه 10.50 رخ داده که مهمترینش اصلاح نمایش کاراکترهای فارسی که دیگه در هنگام تایپ در صفات وب و انجمن ها ، کلمات به هم نمی چسبن و قاطی نمیشن .

جستجو هم واقعا دیگه حرف نداره ..بیست .

به نظر من که از نسخه قبلی 10.10 که من استفاده می کردم صفحات رو خیلی بهتر باز میکنه .

ظاهر پیش فرض هم تقزیبا شده مثل Chrome !!! خوب این همه Chrome تقلید کرد Opera چیزی نگفت !!!

من که خیلی از این مرورگر راضیم و به نظر من اگه مثل FireFox تبلیغ می کرد الآن نیمی از بیشتر کاربران اینترنت از این مرورگر قدرتمند استفاده میکردن

دانلود کنید و فقط یک بار امتحان کنید و با بقیه مرورگر ها مقایسه کنید و خودتون مشاهده می کنید که....

Download Opera 10.50 (http://www.opera.com/download/get.pl?id=32756&thanks=true&sub=true)

hadi000333
جمعه 14 اسفند 1388, 04:02 صبح
من که خیلی از این مرورگر راضیم و به نظر من اگه مثل FireFox تبلیغ می کرد الآن نیمی از بیشتر کاربران اینترنت از این مرورگر قدرتمند استفاده میکردن

من هم موافقم
مهمترین تغییر پشتیبانی از css3 هست.
قسمت find ش حرف نداره
تنها عیبش developer tools ضعیفیه که داره.

sang9111
جمعه 14 اسفند 1388, 08:06 صبح
من هم بعد از مدت ها یه پست می دم برای اپرا
به همه دوستان پیشنهاد می کنم از این مرورگر استفاده کنن که معرکه شده
فارسی نویسی درست شده
find که دیگه نگو خوشگل شده و جالب
مصرف رم کم نسبت به فایر فاکس و بقیه مرورگرها
آدم حیف لپ تاپش نکرده که فایرفاکس نسب کنه خطرناکه
سرعتم معرکه
آدرس ها کلیه bookmark هاتون رو هم به سایت opera بسپارید تا دیگه مشکل نداشته باشید برای از دست رفتنشون
قیافش هم معمولی میشه هم شبیه chrome
در ضمن یه تب خصوصی هم اضافه شده که اگر از این تب یا هر تبی که از این تب منشعب شده باشه در اینترنت بگردید هیچ ردی از شما به جا نمی زاره
هیچ مرورگری اینطوری نیستا از ما گفتن بود
و در این بحران سرعت خیلی به درد می خوره
سازگاری بالایی هم برای نمایش سایت ها داره با استاندارهای جدید وب
حالا اگه اینترنتی باقی بمونه بهترین مرورگر جهان است

a_true_2004
جمعه 14 اسفند 1388, 14:21 عصر
سلام.

ممنون از درج خبرتون.

اینقدر دوستان شبیه بازاریابها وسوسه کردند که دانلودش کردم.

اما انصافاً مرورگر قشنگ و سریع و سبکی شده.

جالبه در حالت FullScreen هیچ منویی نداره حتی مثل IE در بالای صفحه هم چیزی مزاحمت نیست، اما دیگه Scroolbar رو بر میداری چیکار!!

گاهاً این Opera Tourbo هم با پیغامهاش دردسر درست میکنه.

این متن رو با این نسخه از برنامه نوشتم. تو تایپ فارسی زمانی که بین حروف با کلیدهای جهت دار حرکت میکنی مشکلی نیست، اما اگه برای حرکت بین کلمه ها بخوای از Ctrl همراه دکمه های جهتدار استفاده کنی باید عکس جهتی که میخوای بری رو بگیری.
امکان مهمی که توی IE وجود داره اینکه اگه توی یک تب زبان فارسی رو برای تایپ استفاده کنی توی تب دیگه زبان تایپ تغییر نمیکنه اما این مسئله توی این نسخه Opera حل نشده.
alert های جاوا اسکریپت رو جالبتر نشون میده.
با یاهو میل نسخه جدید کمی مشکلات داره.
این چیزایی بود که تو این چند دقیقه دیدم. البته بازم میگم خیلی خوب شده لا اقل از نسخه های قبلیش بهتره.
اگه ممکنه نسخه Portable اون هم که ارائه شد اطلاع بدید.

AliReza Vafakhah
جمعه 14 اسفند 1388, 15:45 عصر
گاهاً این Opera Tourbo هم با پیغامهاش دردسر درست میکنه.
...
..
.
اگه ممکنه نسخه Portable اون هم که ارائه شد اطلاع بدید.

Opera Turbo به برخی از Website گیر میده دلیلش هم اینه که نمیتونه اون رو دانلود کون و از سرور خودش برای شما به نمایش بگذاره (به احتمال زیاد به دلیل Fil*teri*ng هست)

این هم لینک Opera 10.50 Portable

Download Opera 10.50 Portable (http://dnl.tebyan.net/NewDownload_Files/2010/2/Opera_Multilingual_3606.rar)

موفق باشید

Alireza_Salehi
شنبه 15 اسفند 1388, 00:03 صبح
انصافا امکانات خیلی کاملی داره،
با این که برای زبان فارسی خیلی بهتر شده ولی باز هم بعضی جاها گیر داره، هنوز با زبان فارسی یه کم مشکل داره... ولی از 10.10 که بهتر شده...
در زمینه طراحی وب : همه مرورگرهای دیگه یه طرف این اپرا هم یه طرف! بعضی وقتها بدجور روی اعصابه آدم میره...

وب سایتهای ایرانی هم که عمرا به اپرا کار ندارن...
کاش یه IE Tab هم براش درست میکردن....

x.xoma
یک شنبه 16 اسفند 1388, 14:30 عصر
سلام دوستان
از مطلب جالبتون ممنون. یه سوال دارم این مرور گر آیا به اندازه کافی امن هست؟

hadiaj168
یک شنبه 16 اسفند 1388, 19:04 عصر
!Crash!,Crash!,Crash!,Crash...:عصبانی:
---------------------------

این حرف واقعا خنده داره
بنده به جرعت می تونم بگم در سال opera من شاید 2 یا 3 بار کرش کنه

اولا :
بنده با هیچ مرورگری پدر کشتگی ندارم.:شیطان:
دوما:
پیدا کردم!:چشمک:
با بلاگفا مشکل داره .کافیه برید تو حساب کاربریتون و چندا پست بفرستید یا ویرایش کنید.

sang9111
سه شنبه 18 اسفند 1388, 02:34 صبح
!Crash!,Crash!,Crash!,Crash...:عصبانی:

این حرف واقعا خنده داره
بنده به جرعت می تونم بگم در سال opera من شاید 2 یا 3 بار کرش کنه
بسیار سبک تر از مرورگر های دیگه است و کمترین رم ممکن از سیستم میگیر ه واقعا تیم برنامه نویسی و طراحی حرفه ای داره