PDA

View Full Version : سوال: Krypton

morika
جمعه 14 اسفند 1388, 12:04 عصر
سلام

آقا باید چیکار کنیم تا این برنامه هایی که با Krypton نوشتیم تو سیستم های دیگه اجرا بشه؟

Nima NT
جمعه 14 اسفند 1388, 14:17 عصر
باید DLL مربوط به کامپوننت رو کنار فایل اجرایی خودتون قرار بدید ؛ در این صورت برنامه نهایی شما بدون مشکل اجرا میشه.

morika
شنبه 15 اسفند 1388, 10:41 صبح
آقا من که خیلی گشتم ولی همچین چیزی پیدا نکردم. اونجایی که خود Krypton هم نصب شده رو نگاه کردم. ابزارشم پیدا کردم با مثالهاش اما هیچ DLL وجود نداشت. من چیکار کنم؟

Nima NT
شنبه 15 اسفند 1388, 13:53 عصر
امکان نداره ؛ جایی که خود کامپوننت نصب شده حتما" یه DLL وجود داره به اسم ComponentFactory.Krypton.Toolkit.dll

morika
شنبه 15 اسفند 1388, 21:46 عصر
بابا به خدا نیست. ببین من که دانلود کردم یه تکست باهاش بود که توش نوشته رو ویندوز 7 کجا نصب میشه:
بیا اینم جاش:

C:\Users\[UserName]\AppData\Roaming\Component Factory\Krypton\Source

ولی من تمامه این مسیرو گشتم چیزی پیدا نشد. حتی سرچ هم کردم.

Alirezanet
یک شنبه 16 اسفند 1388, 03:23 صبح
خوب اگه refrance ی رو توی برنامتون استفاده کنین توی مسر خود برنامه فایل dll ذخیره میشه ... توی این مسیر هستش ... masirProje/Bin/Debug اونجا هر Dll که توی برنامه نویسی استفاده میشه یه کپی توش قرار میگیره و میشه گفت این مسیر تمام فایلهای مورد نیاز برنامتون رو تو خودش نگه میداره ...

morika
یک شنبه 16 اسفند 1388, 04:09 صبح
آخه من خودم که نمی گردم که بگیم پیدا نمی کنم. من تمام فلدرهای مربوط به برنامه رو سرچ می کنم
(dll.*) ولی بازم هیچی نیست.

Alirezanet
یک شنبه 16 اسفند 1388, 04:14 صبح
خوب تمام فایلهای مورد نیاز برنامتون توی اون آدرس هستند ... چیزی که توی اون آدرس هم نباشه پس اصلا بهش احتیاجی ندارین ... Dll که گفتین رو من ازش استفاده نمیکنم ولی از فایلهای مشابه زیاد استفاده کردم (مثل DotNetBar ) و همه به این صورت بود که گفتم ...
البته نا گفته نمونه شاید اصلا اونی که نصب کردین Dll فایلی نداشته باشه و openSource روی برنامتون پیاده شده باشه که در این صورت احتیاجی به پیدا کردن چیزی ندارین چون روی خود فایل برنامه میشینه !

mvb_mehran
یک شنبه 16 اسفند 1388, 11:31 صبح
با سلام برو تو قسمت publish بعدش برو تو قسمت application files بعدش یه پنجره باز میشه - تیک show all file رو بزن بعدش در قسمت publish status همه ی فایل ها رو به include تغییر بده تا همه ی فایل ها به برنامه ی تو اضافه بشن.
موفق باشی

amin_iman82
یک شنبه 16 اسفند 1388, 16:48 عصر
من قبلا از این کامپوننت ها استفاده کردم.
ComponentFactory.Krypton.Toolkit.dll رو با برنامه ستاپ کن

اگه ورژن 2 استفاده میکنید:
C:\Program Files\Component Factory Pty Ltd\Krypton Toolkit 2.7.1\Bin

اگه ورژن 3 یا 4 استفاده میکنید:
C:\Program Files\Component Factory\Krypton Toolkit 4.0.0\Bin

درضمن ورژن 4 ک*رک شده و میتونید از اون بصورت کامل استفاده کنید (منظورم Ribon و ... هستش)

hossein_hm2
دوشنبه 16 خرداد 1390, 16:50 عصر
سلام بر دوستان من کرک krypton 4.1.1 نیاز دارم کسی نداره؟؟؟؟

sehm67
دوشنبه 13 آذر 1391, 07:49 صبح
http://www.sourcegozar.com/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-krypton-suite/

jalehak
سه شنبه 01 اسفند 1391, 19:33 عصر
من قبلا از این کامپوننت ها استفاده کردم.
ComponentFactory.Krypton.Toolkit.dll رو با برنامه ستاپ کن

اگه ورژن 2 استفاده میکنید:
C:\Program Files\Component Factory Pty Ltd\Krypton Toolkit 2.7.1\Bin

اگه ورژن 3 یا 4 استفاده میکنید:
C:\Program Files\Component Factory\Krypton Toolkit 4.0.0\Bin

درضمن ورژن 4 ک*رک شده و میتونید از اون بصورت کامل استفاده کنید (منظورم Ribon و ... هستش)

سلام من از این ادرس که گفتید فایل های .dll رو گپی کردم تو شاخه برنامه اما هنوز هم ارور کریپتون میده چکار کنم؟؟؟؟

sehm67
شنبه 05 اسفند 1391, 15:09 عصر
سلام

بفرمایید