PDA

View Full Version : علت ارور TimeOut چیست؟

yekta64
جمعه 14 اسفند 1388, 21:08 عصر
سلام دوستان
من برنامه ام رو روی هاست گذاشتم هرزگاهی این ارور رو میده نمیدونم علت این ارور چی هستش و برای برطرف کردن این ارور باید چی کار کنم؟

Timeout expired. The timeout period elapsed prior to obtaining a connection from the pool. This may have occurred because all pooled connections were in use and max pool size was reached.

منتظر راهنمایی شما دوستان هستم

yekta64
جمعه 14 اسفند 1388, 21:22 عصر
فکر کنم که شما از connection pool هاست استفاده کردین که به صورت پیش فرض تنظیماتی بر روی آنها وجود داره ( مثلا همین time out ست شده) برای حل مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید....

شرمنده ولی من متوجه منظورتون نشدم
میشه در مورد connection pool هاست یشتر توضیح بدید؟/؟ و اینکه من چطور بفهمم از این کانکشن استفاده کردم یا نه؟/

ironman
جمعه 14 اسفند 1388, 21:34 عصر
شرمنده تو پست قبلی یه چیزی رو اشتباه در نظر گرفتم:اشتباه:
ولی در مورد سوال شما باید بگم که احتمالا تو یه قسمتی از برنامه تون (بعضی وقتا) نمیتونیین با دیتابیس ارتباط برقرا کنین و این میتونه به دلایل مختلفی باشه که یک دلیلش اینه که شما یه کانکش باز دارین و ....
برای خلاصی از مشکل ها از دستور try ... catch.....finally استفاده کنید

try

{

conn.Open();

doSomething(conn);

}

finally

{

conn.Close();

}

موفق باشین
نکته : در مورد connectionpool هم مطلبی رو حضورتون تقدیم میکنم البته تو یه تاپیک دیگه:چشمک:

yekta64
جمعه 14 اسفند 1388, 21:42 عصر
شرمنده تو پست قبلی یه چیزی رو اشتباه در نظر گرفتم:اشتباه:
ولی در مورد سوال شما باید بگم که احتمالا تو یه قسمتی از برنامه تون (بعضی وقتا) نمیتونیین با دیتابیس ارتباط برقرا کنین و این میتونه به دلایل مختلفی باشه که یک دلیلش اینه که شما یه کانکش باز دارین و ....
برای خلاصی از مشکل ها از دستور try ... catch.....finally استفاده کنید

try

{

conn.Open();

doSomething(conn);

}

finally

{

conn.Close();

}

موفق باشین
نکته : در مورد connectionpool هم مطلبی رو حضورتون تقدیم میکنم البته تو یه تاپیک دیگه:چشمک:

مرسی
قبلا هم این مورد که امکان داره کانکشن ها بسته نشده باشن باور کنید بیش از هزار بار توی برنامه چک کردم ولی من هیچ کانکشن بازی ندارم.

شما گفتید ممکنه مشکل از connectionpool هاست باشه به نظرتون باید با try catch این مشکل رو حل کرد یا با تنظیمات هاست؟