PDA

View Full Version : حرفه ای: Professional CrackMe - Get Password

Raham
شنبه 15 اسفند 1388, 15:52 عصر
با سلام خدمت جیگر های گرامی:قلب::لبخندساده:
ایندفه بازم شاگردتون مزاحم شد
این یه کرک می هستش که هدف تو این تست نمایش یه تکنیک خاص Anti Serial Fishing هستش

شما باید رمز درست رو پیدا کنید(هدف Patch کردن اصلا نیست)
نکته: طبق برآوردهایی که انجام دادم کرکر از الان تا 2000 سال بعد از قیامت باید زور بزنه تا پسورد رو پیدا کنه:چشمک::خجالت:

اگه به نظره اساتید مفید بود حتما یه آموزش در این رابطه میزارم (از خودم!)

VESA_01
شنبه 15 اسفند 1388, 19:05 عصر
درود
این روش رو قبلا در یک برنامه تجاری دیده بودم و از اونجایی که طول سریال مشخص و کوتاه بود با Bruter ای که نوشتم در کمتر از 2 دقیقه سریال اصلی پیدا شد (طول الگویی که سریال رو باهاش ترکیب میکنید مهم نیست بلکه طول خود سریال مهم هستش.)

Raham
شنبه 15 اسفند 1388, 19:19 عصر
درود
این روش رو قبلا در یک برنامه تجاری دیده بودم و از اونجایی که طول سریال مشخص و کوتاه بود با Bruter ای که نوشتم در کمتر از 2 دقیقه سریال اصلی پیدا شد (طول الگویی که سریال رو باهاش ترکیب میکنید مهم نیست بلکه طول خود سریال مهم هستش.)

دو صد درو واسه همين كفتم عزيزم طول رمز حدودا ٥٠ كاراكتر + ٢٠ كاراكتر اضافي هستش اساسا قابل كرك نيست. البته اين تكتيك سادس تو ١٠ دقيقه نوشتم اكه دوستان علاقه مند باشن يه تكنيك اموزش ميدم كه اون واقعا متفاوت و عالي هستش

VESA_01
شنبه 15 اسفند 1388, 19:28 عصر
میشه به راحتی مثل کاری که در کرک مقادیر بزرگ RSA انجام میشه سریال رو Patch کرد و یک کیجن برای الگوریتم نوشت... همیشه لازم نیست سریال اصلی پیدا بشه!

Raham
شنبه 15 اسفند 1388, 20:01 عصر
میشه به راحتی مثل کاری که در کرک مقادیر بزرگ RSA انجام میشه سریال رو Patch کرد و یک کیجن برای الگوریتم نوشت... همیشه لازم نیست
سریال اصلی پیدا بشه!

اكه باين راحتيه كه ميكين رمز رو بيدا كنيد من از خدامه ديكران اشكالمو بكيرم و من رفع كنم

golbafan
شنبه 15 اسفند 1388, 20:13 عصر
مشه بگي روشتونو

Raham
شنبه 15 اسفند 1388, 20:38 عصر
مشه بگي روشتونو

خلاصه ماجرا اينكه دوسته عزيزمون ميكه راهي واسه عبور از هش يكترفه md5
دارن_ من كه بلد نيستم اكه كسي ميتونه بسم الله

Securebit
یک شنبه 16 اسفند 1388, 15:49 عصر
عبور از md5 ممکن ولی به وقت احتیاج داره برای کرک می هم هیچ کس همچین وقتی رو نمیگذارد.

پسورد :
iQEAiwEBABKDE7d6gxjbD0lAAxMFEQMQCgABAQkAATKHMQCAAN qIAQEAAgMAgwlaSnEg/WE2QoARAQIQgAjbD0lABAEKEAMSAgE

The_Lost_Life72
یک شنبه 16 اسفند 1388, 17:02 عصر
عبور از md5 ممکن ولی به وقت احتیاج داره برای کرک می هم هیچ کس همچین وقتی رو نمیگذارد.

پسورد :
iQEAiwEBABKDE7d6gxjbD0lAAxMFEQMQCgABAQkAATKHMQCAAN qIAQEAAgMAgwlaSnEg/WE2QoARAQIQgAjbD0lABAEKEAMSAgE
با تشکر از بردیا جان
بله می دونم
اما هدف از ارائه این کرک می فقط نمایش یک تکنیک برای یادگیری دوستان بود

VESA_01
یک شنبه 16 اسفند 1388, 19:21 عصر
اكه باين راحتيه كه ميكين رمز رو بيدا كنيد من از خدامه ديكران اشكالمو بكيرم و من رفع كنم متوجه نشدید... گفتم Serial رو Patch کنیم ... یعنی همون کاری که بردیا کردن...