PDA

View Full Version : سوال: بهم ریختن مسترپیج

abbasjafarnezhad
شنبه 15 اسفند 1388, 15:56 عصر
با سلام
من در سایتم از مستر پیج استفاده کردم وقتی صفحه نمایش روی 768*1024 است و یا کمتر است مشکلی ندارد ولی زمانی همین سایت را در مانیتورهای wideباز می شود قسمتی از صفحه کشیده می شود علت چیست همچنین من ازسشن در سایت استفاده نمودم چگونه میتوان زمان سشن را اضافه نمود

با تشکر از کلیه برنامه نویسان
:تشویق::تشویق::تشویق:

sahele_sheni
شنبه 15 اسفند 1388, 16:05 عصر
سلام دوست عزیز . برای اینکه صفحه شما به هم نریزه ه نباید اندازه نسبی بدی مثلا بگی این جدول 70 درصد عرض صفحه است بلکه اندازه پیکسلس بده تا مشکلت حل بشه

mdsh1400
شنبه 15 اسفند 1388, 16:07 عصر
سلام

آیا توی سایتت از css استفاده می کنی؟

به طور کلی 2 روش کلی در سایت ها استفاده می شود
1- سایت هایی که با افزایش عرض صفحه یا مانیتور در وسط قرار می گیرند و عرض آنها ثابت است
2- سایت هایی که با افزایش عرض به نسبت صفحه کشیده شده و المانها در موقعیت جدیدی قرار می گیرند.

در صورتی که سوال خود را کامل تر و واضح تر بپرسید امکان کمک سریع تر به شما فراهم می شود

با تشکر

abbasjafarnezhad
شنبه 15 اسفند 1388, 17:00 عصر
با سلام
و با تشکر از توجه دوستان
بله من در سایت از cssاستفاده کردم و با عریض شدن صفحه مستر پیج که از یک هدر ویک فوتر و قسمت وسطی است تشکیل شده حالا این قسمت وسط نیز به سه قسمت مجزا تبدیل شده و قسمت سمت راست کشیده می شود و المانها این قسمت نیز به هم نمی خورد
و فقط عریض می شود لطفا در مورد افزایش زمان سشن نیز راهنمایی کنید

با تشکر از حسن توجه شما:تشویق::تشویق::تشویق:

ironman
شنبه 15 اسفند 1388, 17:35 عصر
برای سوال اول برداشت من از سوال اینه که اون دو قسمت ثابت هستند و قسمت سوم (سمت راست ) کشیده میشه.... که فکر کنم اگه همه اندازه ها رو به درصد بدین مشکل حل میشه...
برای سوال دوم هم داخل وب کانفیگ میتونید داخل تگ <sessionstate> مقدار timeout رو بسته به نیازتون تغییر بدید (زمان پیش فرض 20 دقیقه است)