PDA

View Full Version : افزونه ی ویندوزی Copy و Paste سریال ها .

martoor
یک شنبه 16 اسفند 1388, 18:28 عصر
http://takindl.com/wp-content/uploads/2010/03/demo2.gif

یکی از کار های اعصاب خورد کن در ویندوز برای ما ایرانی ها کپی و پیس کردن سریال های برانامه هایی مثل آفیس هست که باید پنچ تا جزع از سریال رو جدا گانه کپی و در جای مخصوص خودش پیس کنیم .

این افزونه به ویندوز شما اضافه می شه و با هر بار ورود به ویندوز برنامه به طور خودکار اجرا می شه . که کار کردن با اون هم خیلی ساده هست .

فقط باید دوبار کلید اینسرت رو در صفحه کلید پشت سر هم بزنید تا برنامه اجرا بشه .

ادامه ی شیوه ی کار با برنامه هم در راهنمای برنامه قرار گرفته .

نکته : فکر می کنم این سورس کاربردی نباشه ولی این سورس جنبه های آموزشی زیادی داره برای مثال از قابلیت های این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کردن :

الف: توانایی ایجاد قالب برای برنامه توسط کاربر و اضافه کردن قالب به لیست قالب های برنامه .

(تا قالب رو به فولدر قالب ها انتقال بدید قالب خود کار به لیست قالب ها اضافه می شه)

ب: توانایی ایجاد زبان برای برنامه توسط کاربر (زبان برنامه در فایل های متنی با فرمت .lng قرار دارد که کاربر می تواند هر چند زبان که خواست از روی این فایل های متنی ایجاد کند که زبان های فارسی و انگلیسی توسط نویسنده ی برنامه ، از قبل ایجاد شده است . با کپی کردن فایل زبان به پوشه ی زبان های برنامه آن زبان بطور خودکار به لیست زبان های برنامه اضافه می شود.)

ج: توانایی عوض کردن کلید اجرا کننده ی برنامه توسط کاربر از تنظیمات برنامه .

چ: توانایی عوض کردن قالب و زبان از داخل خود برنامه .

و...

لینک در پست بعدی قرار داده شده می تونید از اونجا فایل درست رو دانلود کنید .

shahmahi
یک شنبه 16 اسفند 1388, 21:10 عصر
دوست عزيز برنامه اي كه ضميمه كردي كامله ؟ فكر كنم يك پوشه كم داره . ويك نكته ديگه وقتي اجرا ميكنم برنامرو از فرم 2 شروع به كار ميشه كه فكر كنم فرم 1، فرم اصلي برنامه باشه يك بار ديگه نگاه كن ببين درست ضميمه كردي برنامرو .:چشمک:

martoor
دوشنبه 24 اسفند 1388, 18:07 عصر
این هم فایل با فرمت rar
انشاالله که دیگه گیری توش نیست

amin_unique
دوشنبه 24 اسفند 1388, 18:36 عصر
کم هم دانلود کردم ، هم اجرا کردم . مشکلی برای دانلود و اروری در زمان اجرا نداره

martoor
جمعه 06 فروردین 1389, 13:09 عصر
دوست عزيز برنامه اي كه ضميمه كردي كامله ؟ فكر كنم يك پوشه كم داره . ويك نكته ديگه وقتي اجرا ميكنم برنامرو از فرم 2 شروع به كار ميشه كه فكر كنم فرم 1، فرم اصلي برنامه باشه يك بار ديگه نگاه كن ببين درست ضميمه كردي برنامرو .:چشمک:

Form2 همون فرم بارگذاری زبان و عکس های برنامه است . نه مشکل نداره .