PDA

View Full Version : ارور Configuration Error با مضمون Server Error in '/' Application

persiandownload
دوشنبه 17 اسفند 1388, 11:06 صبح
اساتيد سلام.
يه سيستم ASPX هست با ديتابيس Access .
اين سيستم البته براي چند سال قبله. ولي خوب كار مي‌كنه و مشكلي نداره.
الان يه مشكل تو نصبش دارم.
كه اين ارور رو ميده :

.
--------------------------------------------------------------------------------
Configuration Error
Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.
Parser Error Message: It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.
Source Error:

Line 4: <customErrors mode="Off"/>
Line 5: <globalization fileEncoding="utf-8" requestEncoding="utf-8" responseEncoding="utf-8" culture="fa-IR" uiCulture="fa-IR"/>
Line 6: <sessionState timeout="45"/>
Line 7: </system.web>
Line 8:

Source File: C:\Inetpub\vhosts\persiandownload.ir\httpdocs\pdl\ web.config Line: 6

--------------------------------------------------------------------------------
Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.3607; ASP.NET Version:2.0.50727.3082
مسير ديتابيس Access الان در تمامي فايل‌ها اتصال پيدا كرده و پرمشينش هم خواندني/نوشتي هستش.
حالا اين مشكل رو چه طوري حل كنم؟
برنامه اينجاست : http://www.persiandownload.ir/pdl
با تشكر ...:قلب:

alisebt
دوشنبه 17 اسفند 1388, 12:04 عصر
It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

اول باید این مشکل رو حل کنید. تنظیمات دایرکتوری که اپلیکشن روش نصبه رو چک کنید همونطور که کفته.

hamed_kaveyani
دوشنبه 17 اسفند 1388, 12:12 عصر
فکر کنم مشکل از ماشین باشه.تنظیمات IIs را چک کن

persiandownload
دوشنبه 17 اسفند 1388, 12:13 عصر
يعني كدوم موردها رو چك كنم؟
ميشه دقيق بگيد ؟
تشكر ... :قلب:

hamed_kaveyani
دوشنبه 17 اسفند 1388, 12:25 عصر
قبلا کجا نصب کردین که میگین خوب کار میکنه؟

hamed_kaveyani
دوشنبه 17 اسفند 1388, 12:29 عصر
ببینید تو قسمت documents بعنوان فایلهای پشتیبانی شده شما default.aspx اضافه کردین یا نه؟

persiandownload
دوشنبه 17 اسفند 1388, 12:35 عصر
قبلا رو همين سايت نصب بوده و كار مي‌كرده.
الان يه سوال ؟
آپلود ديتابيس Access كفايت مي‌كنه يا نه بايد تو قسمت Add New ODBC DSN در كنترل پنل Plesk هم تعريف شه؟ من اينجا هم تعريف كردم و پيغام موفقيت آميز هم داد. ولي بازهم همون پيغام اوليه رو مي‌ده ...

persiandownload
دوشنبه 17 اسفند 1388, 12:36 عصر
ببینید تو قسمت documents بعنوان فایلهای پشتیبانی شده شما default.aspx اضافه کردین یا نه؟
اگه منظور شما از داكيومنت، فايل‌هاي اين برنامه باشه، بله ! default.aspx هم وجود داره. البته index.aspx هم وجود داره.

Saber_Fatholahi
دوشنبه 17 اسفند 1388, 17:58 عصر
دوست من توی فایل وب کانفیگ قسمت Error برابر با off قرار بده تا اصل خطارو نشون بده و ماهم بتونیم راهنماییت کنیم
موفق باشی