PDA

View Full Version : sourcesafe چیست؟

nanaz338
دوشنبه 17 اسفند 1388, 19:46 عصر
سلام
لطفا توضیحی در مورد Source safe به من بدیین، من هیچ آشنایی با این نرم افزار ندارم، و باید یه تحقیق در موردش ارائه بعدم:افسرده:
اگه منبعی میدونید، لطفا بگیین، ممنون :ناراحت:

vcldeveloper
دوشنبه 17 اسفند 1388, 23:40 عصر
در سایت عبارت هایی مثل Subversion یا Version Control را جستجو کنید، درباره این نوع از نرم افزارها اطلاعات کافی کسب می کنید.

nanaz338
سه شنبه 18 اسفند 1388, 00:45 صبح
ممنون ولی من خود نرم افزار منظورم بود

Asad.Safari
سه شنبه 18 اسفند 1388, 02:11 صبح
ممنون ولی من خود نرم افزار منظورم بود

Source Safe یک نرم افزار Version Control می باشد که فقط امکان کار با Visual Studio رو دارا می باشد . البته بسیار ابزار ضعیف و دردسرسازی می باشد . و اصلا توصیه نمی شود .

موفق باشید

arshpisheh
چهارشنبه 11 فروردین 1389, 12:00 عصر
سلام
لطفا توضیحی در مورد Source safe به من بدیین، من هیچ آشنایی با این نرم افزار ندارم، و باید یه تحقیق در موردش ارائه بعدم:افسرده:
اگه منبعی میدونید، لطفا بگیین، ممنون :ناراحت:

با سلام.این نرم افزار جهت مدیریت پروژه های گروهی برای ادغام تغییرات اعمال شده میباشد. در واقع این نرم افزار نسخه ای اصلی از پروژه ای که به آن متصل شده را در خود نگهداری میکند. همچنین اعضای پروژه برایش تعریف شده و به هرکدام نام کاربری و رمز عبور میدهد . سپس هر کدام از اعضا میتوانند بر روی سیستم خود تغییرات را بر روی پروژه اعمال کرده و در نهایت آنها را به این نرم افزار ارسال کنند در اینصورت پروژه همواره شامل تمام تغییرات اعمال شده از طرف اعضا خواهد بود به اضافه آنکه آرشیوی از تغییرات را نیز در خود نگه میدارد.میتوان به طور کلی گفت این نرم افزار به یک گروه کاری کمک میکنه تا تمامی تغییرات اعمال شده توسط افراد بر روی یک پروژه ثابت با کنترل امنیت نگهدارد.موفق باشید