PDA

View Full Version : سوال: درخواست كمك در تهيه گزارش نموداري

جعفر88
سه شنبه 18 اسفند 1388, 21:02 عصر
با سلام به همه دوستان عزيز.
من به فايل اطلاعات تصادفات دارم كه در آن گزارش chrt12 با استفاده از اطلاعات qry1 تهيه ميشه سوال اينكه چطور ميشه عناوين عددي ستونهاي qry1 رو به صورت متني كه در جدول tbl_AutoType عنوان شده اند استخراج نمود (فايل پيوست شده) .
يه درخواست ديگه كه به سوال اولي مربوط نيست اينكه چطور ميشه مراجع محيط VBA را كه از طريق Tools-References قابل دسترسي اند در يك فرمي براي كاربر فهرست نمود چه انهايي كه تيك خورده و بارگذاري شده اند و چه ساير آنها رو .
با تشكر از دوستان پاسخ گو و نيز زحمت كشان سايت .

karmand
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 08:04 صبح
اول از جدول tbl_AutoTypeو tbl_Accidentsيك كواري بگير و فيلد strAccidTypeرا از جدول اولي بياور و از جدول دوم 2 فيلد ديگر سپس از اين كواري كراس تب بساز

aaa_zarea
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 08:18 صبح
سلام دوست عزيز
اگه من منظورت رو خوب متوجه شده باشم يك كوئري جديد ساخته ام كه خواهشمند است به پيوست مراجعه نمائيد.

جعفر88
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 08:55 صبح
اول از جدول tbl_AutoTypeو tbl_Accidentsيك كواري بگير و فيلد strAccidTypeرا از جدول اولي بياور و از جدول دوم 2 فيلد ديگر سپس از اين كواري كراس تب بساز

متشكر از پاسختون منتها من قبلا اينكار انجام شده ولي نتيجه پرس و جو درست نيست . مشكلم نيز فقط مربوط به اينه كه در نمودار راهنماي گزارش برچسب هاي مربوط به كد وسايل نقليه رو داريم نه اسامي آنها رو .

جعفر88
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 08:57 صبح
از دوستان كسي هست كه به سوال دوم نيز پاسخ بده؟