PDA

View Full Version : سوال: پایگاه اطلاعاتی یک هتل

Ali0Boy
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 23:06 عصر
سلام دوستان
اگه کسی یه پایگاه اطلاعاتی کامل برای هتل داره لطفا دراینجا برا دانلود بزاره و یا اگه کسی می دونه که چه Table هایی و چه Field هایی نیاز دارم ممنون میشم در اینجا منو راهنمایی کنه !؟ :تشویق:

Ali0Boy
پنج شنبه 20 اسفند 1388, 09:59 صبح
از دوستان کسی نیست منو کمک کنه !؟ :متفکر:

ryonis
پنج شنبه 20 اسفند 1388, 11:03 صبح
سوال شما خيلي كليه! بعيد مي دونم به همين سادگي ها بشه يك ديتابيس كامل براي هتل داري داشته باشيد. تازه اگه پيدا كنيد يا به صورت Sample خواهد بود يا بسيار ساده و مبتدي.
به نظر من بهتره كار رو شروع كنيد و طبق سليقه خودتون table ها و ساير اجزا رو طراحي كنيد. بعد، هرجا سوال يا مشكلي داشتين مطرح كنيد.
معمولاً در اينجا هر سوال فني (هرچه باشد) حل مي شود و شما به سادگي هم به كار مسلط مي شويد و هم خودتان انجامش داده ايد.... موفق باشيد :تشویق:

Ali0Boy
شنبه 22 اسفند 1388, 20:14 عصر
سوال شما خيلي كليه! بعيد مي دونم به همين سادگي ها بشه يك ديتابيس كامل براي هتل داري داشته باشيد. تازه اگه پيدا كنيد يا به صورت Sample خواهد بود يا بسيار ساده و مبتدي.
به نظر من بهتره كار رو شروع كنيد و طبق سليقه خودتون table ها و ساير اجزا رو طراحي كنيد. بعد، هرجا سوال يا مشكلي داشتين مطرح كنيد.
معمولاً در اينجا هر سوال فني (هرچه باشد) حل مي شود و شما به سادگي هم به كار مسلط مي شويد و هم خودتان انجامش داده ايد.... موفق باشيد :تشویق:

دوست عزیز من مشکلم در کار با دیتابیس ها و Tableها و کؤری و ... نیست چون هم Sql واردم و هم Access, من مشکلم در طراحی سیستم یا به زبانی ساده شناسایی اجازی مورد استفاده از یک محیط واقعی در یک محیط غیر فیزیکی است. حال اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنه.

راستی پیشا پیش عید نوروزی 1389 را به پارسی زبانان تبریک میگویم.