PDA

View Full Version : سوال: جلو کیری ازتمام صفحه شدن فرم

sobijoon
جمعه 21 اسفند 1388, 00:46 صبح
با سلام خدمت دوستان
من نمیخوام فمم تمام صفحه شه(ماکسیمایز)
البته با پروپرتیس فرم آیکنشو بر میدارم ولی وقتی روی فم دبل کلیک که میشه باز بزرک میشه.
لطفا راهنماییم کنید:افسرده:

مدیران محترم باور کنید نمونه تایپیک پیدا نکردم! اگ خواستید تایپیکمو حذف کنید لااقل آدرسی بدید بعد.(تایپیک قبلی من بیخود ذف شد ودلیلش هم درخواست کد ذکر شد ،در حالی که من تو اون تایپیک خواستم بدونم چرا به من ارورAn ittem whit the Same key has already been added میده )!!!!!!!!

mortezamhd
جمعه 21 اسفند 1388, 01:22 صبح
سلام
شما MaximizeBox فرم رو که برابر با False کنید دیگه درسته !!!!!!

موفق باشید

sobijoon
جمعه 21 اسفند 1388, 09:02 صبح
ممنون از جواب بی نقصتون
لطفا اگ کسی میدونه بگه علت اون Error چیه و چه جوری میشه رفعش کرد؟؟؟؟

M.YasPro
شنبه 22 اسفند 1388, 08:22 صبح
(تایپیک قبلی من بیخود ذف شد ودلیلش هم درخواست کد ذکر شد ،در حالی که من تو اون تایپیک خواستم بدونم چرا به من ارورAn ittem whit the Same key has already been added میده )!!!!!!!!

یه فرم رو به جای اینکه بسازین کپی کردین ؟

sobijoon
یک شنبه 23 اسفند 1388, 17:16 عصر
ممنون از جوابتون جناب یاس درسته تو برنامم از فرمهایی که قبلا ساختم استفاده کردم ولی تو فمی که تو برنامه هم ساختم همین ارور رو میده!!!

M.YasPro
یک شنبه 23 اسفند 1388, 17:36 عصر
این برای زمانی هست که توی منابع فرمتون آبجکت های همنام پیدا شده . من خیلی وقت پیش به همچین مشکلی بر خوردم
فکر کنم رفتم تو designer های فرم هام و اسم کلاسشون رو عوض کردم
چون وقتی شما از solution Explorer نام فرم رو عوض می کنی فقط نام فایلش عوض میشه .
ولی اگر نمی تونید این کار رو انجام بدین یه فرم جدید با نام مختلف بسازید و کنترل هایی استفاده شده در فرمتون رو به فرم جدید انتقال بدین تا مشکلتون حل بشه .
سوالی بود مطرح کنید .
موفق باشید .